PHDSTUDIES

Programy Rachunkowość i finanse, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor jest niezwykle wysoki poziom osiągnięć akademickich, zarezerwowany dla osób, które ukończyły wiele stopni. Zwykle trwa trzy lata, w tym czasie rozprawa jest rozwijana poprzez intensywne badania. Doktor przyznaje również posiadaczom znaczne korzyści zawodowe.

Czym jest doktorat w zakresie rachunkowości i finansów? Studiując to pole, studenci przygotowują się do zarządzania działem finansowym korporacji. Obszary studiów zwykle obejmują strukturę kapitału, inwestycje, finansowanie międzynarodowe, ryzyko, dywidendy i wycenę przepływów pieniężnych. Choć aspekty ekonomiczne są główną dziedziną tego pola, uczniowie często uczą się elementów kierowniczych, przygotowując ich do wejścia na stanowiska kierownicze.

Kształcenie absolwentów korzysta w dużej mierze z posiadania doktora. Można wprowadzać bardziej zaawansowane pozycje i można osiągnąć znacznie wyższe wynagrodzenie.Wybór kontynuowania studiów również zazwyczaj pomija dużo czasu, który zazwyczaj wymaga się, aby przejść przez pozycje niższego poziomu.

Koszt zarobienia doktora różni się w zależności od sytuacji. Twoja szkoła i program wybierany będą wpływać na wysokość czesnego i opłat. Nawet twój kraj zmieni koszt, więc zanim zbierzesz się do egzaminu, konieczne będzie gruntowne badania.

Najczęściej jest to, że osoby zajmujące się rachunkowością i finansami wchodzą do działu finansowego korporacji. Chociaż wszystkie stanowiska księgowe, które są dostępne z niższym stopniem, takie jak księgowy lub audytorium, są wciąż otwarte dla osób prowadzących studia doktoranckie, częściej absolwenci zajmują stanowiska kierownicze lub zaawansowane analizy. Tego typu stanowiska obejmują starszego konsultanta inwestycyjnego i kierownika działu. Alternatywnie, można studiować prawo wraz z finansami, aby stać się twórcą polityki.

Studia rachunkowości i finansów zaczyna się od znalezienia właściwego dla Ciebie programu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

2 Wyniki z Rachunkowość i finanse Filter

Program doktora

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

HKBU School of Business oferuje 4-letnie studia doktoranckie w pełnym wymiarze godzin w 5 głównych dyscyplinach, w tym rachunkowości i prawie, ekonomii, finansach i naukach de ...

Czytaj więcej

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Unicaf University (MW)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zes ...

Czytaj więcej