$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Psychologia edukacyjna, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Najwyższy stopień, jaki możesz zarobić na uczelni, to doktorat, zwany także doktorem filozofii. Praca na doktorat wymaga wielu lat intensywnych studiów i badań, ale pokazuje pracodawcom, że jesteście zmotywowani i bardzo dobrze poinformowani. Czym jest doktorat z psychologii wychowania? Ta dziedzina studiuje, co jest potrzebne uczniom, aby odnieść sukces w szkole, oraz sposoby, w jaki… Czytaj więcej

Najwyższy stopień, jaki możesz zarobić na uczelni, to doktorat, zwany także doktorem filozofii. Praca na doktorat wymaga wielu lat intensywnych studiów i badań, ale pokazuje pracodawcom, że jesteście zmotywowani i bardzo dobrze poinformowani.

Czym jest doktorat z psychologii wychowania? Ta dziedzina studiuje, co jest potrzebne uczniom, aby odnieść sukces w szkole, oraz sposoby, w jakie wychowawcy mogą ułatwić osiągnięcie tego celu. W programie doktoranckim głównym celem jest stworzenie w sobie know-how dla niezależnych badań jako certyfikowanego eksperta. W każdej szkole program ten składa się głównie z badań, z zaledwie kilkoma kursami na początku procesu. Realizacja zależy od przedstawienia i obrony pracy magisterskiej.

Niektóre umiejętności, których możesz się nauczyć podczas studiów doktoranckich z zakresu psychologii edukacyjnej, obejmują interpretację mimiki twarzy, wrażliwość społeczną i czytanie ze zrozumieniem. Znajomość mimiki twarzy i świadomość wrażliwych kwestii w otoczeniu społecznym może ułatwić tworzenie związków. Czytanie ze zrozumieniem jest przydatne do zrozumienia umów przy zakupie domu lub innych przedmiotów.

Koszt doktora zależy od szkoły, do której uczęszczasz, od tego, jak długo się uczęszczasz i czy możesz uzyskać dodatkowe fundusze, takie jak stypendium lub stypendium. Niektóre koszty do obejrzenia obejmują czesne, rejestrację i książki.

Po doktoracie z psychologii edukacyjnej możesz kontynuować swoje badania lub szukać pracy jako szkolny psycholog. Możesz rozważyć współpracę ze szkołami prywatnymi, szkołami publicznymi, instytutami szkolnictwa wyższego lub okręgami szkolnymi. Niektóre z psychologii, które można nauczyć się w ramach tego programu studiów mogą być stosowane w obszarach poza edukacją, więc możliwościami mogą być również takie zajęcia, jak psycholog policyjny i psycholog ogólny lub kliniczny.

Przeglądając szkoły oferujące ten stopień, zastanów się, gdzie chcesz się uczyć i jak długo. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
North Carolina State University College of Education
Raleigh, Stany Zjednoczone

Ph.D. w zakresie edukacji nauczycieli i nauk o uczeniu się (TELS) - Obszar studiów z zakresu psychologii edukacyjnej (PAN) umożliwia uczniom badanie i ocenę zasad psychologicz ... +

Ph.D. w zakresie edukacji nauczycieli i nauk o uczeniu się (TELS) - Obszar studiów z zakresu psychologii edukacyjnej (PAN) umożliwia uczniom badanie i ocenę zasad psychologicznych w różnych ustawieniach edukacyjnych w ciągu całego życia. -
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia