PHDSTUDIES

Projektowanie mody Europa - Projektowanie mody programów Projektowanie mody w Europa

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Projektowanie mody jest dziedziną, która polega na stosowaniu różnych technik projektowania do tworzenia akcesoriów i odzieży. Uczniowie z tych programów mogą poznać historię tej dziedzinie, jak również w jaki sposób projekt jest pod wpływem różnych czynników.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Projektowanie mody Europa - Weź Projektowanie mody Europa. Wszystkie Projektowanie mody i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie mody, Europa Filter

Studia doktoranckie w zakresie projektowania mody

Universidade do Minho - Escola de Engenharia
Doktorat 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Portuguese Stacjonarne

Studia doktoranckie w zakresie projektowania mody

Czytaj więcej