PHDSTUDIES.PL

Projekt wizualny Azji - Projekt wizualny programów Projekt wizualny w Azji

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Wizualne projektowanie Program zapewnia studentom z różnych praktycznych umiejętności. Niektóre z tematów oferowanych mogą obejmować formę rysunku i przestrzeni, kompozycję i materiały, elementy i organizacji w zakresie projektowania i teorii koloru i aplikacji.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Projekt wizualny Azji - Weź Projekt wizualny Azji. Wszystkie Projekt wizualny i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Projekt wizualny, Azji Filter

Doktorat z badań wizualnych

Lingnan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 30 - 72 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hongkong Tuen Mun + 1 więcej

Badania wizualne w Lingnan to samodzielny dział skupiający się na następujących podstawowych dziedzinach: historii sztuki, badaniach nad filmami poznawczymi i filozoficznej estetyce.