Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Projekt wizualny, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Uzyskanie stopnia doktora lub doktora jest godnym podziwu celem. Droga do uzyskania doktoratu może być trudna, ale jej realizacja jest naprawdę imponująca i może pomóc zapewnić, że uczniowie są ekspertami w swojej dziedzinie.

Czym jest doktorat w projektowaniu wizualnym? Projekt wizualny to proces wykorzystywania obrazów do komunikowania się z ludźmi. Osoby studiujące projektowanie wizualne mogą nauczyć się stosować elementy, takie jak kolor, kształt, rozmiar i wyrównanie, aby lepiej przekazać odbiorcom ich znaczenie poprzez obrazy, które tworzą. To pole może zawierać wiele takich samych aspektów poznanych w projektowaniu graficznym, jak również inne koncepcje, takie jak te stosowane w komunikacji wizualnej.

Posiadanie dyplomu w zakresie projektowania wizualnego może pomóc człowiekowi lepiej wyrazić swoją kreatywność, a jednocześnie prawdopodobnie lepiej zarabia, niż uprawiać sztukę. Uczniowie mogą nauczyć się prezentować informacje w atrakcyjny sposób, dzięki czemu są bardziej przekonujący i mogą zdobyć nową wiedzę o tym, jak najlepiej łączyć elementy, takie jak kolor i kształt.

Doktorat może zająć kilka lat i zazwyczaj wymaga, aby uczeń ukończył studia licencjackie lub magisterskie. Koszt dyplomu może być różny w zależności od tego, gdzie znajduje się uniwersytet lub czy kurs jest online.

Uzyskanie tytułu doktora w projektowaniu wizualnym może potencjalnie otworzyć kilka ścieżek kariery i może zawierać opcje pracy niezależnej. Nie tylko studenci mogą rozpocząć karierę jako grafik, ale także mogą odkrywać miejsca pracy, takie jak programista, ilustrator i animator. Innym opcją jest nauczanie innych jako profesora lub instruktora. Posiadanie tak wysokiego poziomu zapewne pomogłoby jednostkom szybko awansować na szczyt niezależnie od ścieżki kariery, którą zdecydowali się realizować.

Znalezienie właściwej szkoły nie musi być ciężarem. Zasadniczo istnieje wiele kursów dostępnych na uniwersytetach lub w Internecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Projekt wizualny

Rochester Institute of Technology (RIT)

Badania w dziedzinie nauk o kolorach w RIT obejmują takie zróżnicowane dziedziny, jak wizualizacja danych medycznych, grafika komputerowa i animacja, konserwacja dzieł sz ... [+]

Przegląd

Kolor był interesującym tematem od tysięcy lat. Matematycy, filozofowie, fizycy, fizjolodzy, poeci i inne dyscypliny przyczyniły się do naszego zrozumienia koloru. RIT's color science Ph.D. program pozwala przyczynić się do tworzenia wiedzy i praktycznego zastosowania nauki o kolorze. Przeprowadzisz szeroko zakrojone badania obejmujące różne dziedziny i wiele dziedzin nauki. Program przeznaczony jest dla studentów, których stopnie licencjackie dotyczą fizyki, biologii, chemii, matematyki, informatyki, inżynierii, neurologii, psychologii eksperymentalnej, obrazowania lub dowolnej stosowanej dyscypliny dotyczącej ilościowego opisu koloru.

W uogólnieniu, nauki o kolorze można zdefiniować jako kwantyfikację naszego postrzegania koloru . Jego opanowanie wymaga wielodyscyplinarnego podejścia edukacyjnego obejmującego fizykę, chemię, fizjologię, statystykę, informatykę, neuronaukę i psychologię. Nauka o kolorach jest wykorzystywana przy projektowaniu i kontroli większości sztucznych materiałów kolorowych, w tym tekstyliów, powłok i polimerów, oraz do określania tak różnorodnych materiałów, jak gleba i wino. Jest on szeroko stosowany w reprodukcji kolorów, w tym w fotografii cyfrowej, wyświetlaniu na pulpicie iw projekcji oraz w druku. Nauka o kolorach jest wszechobecna.... [-]

Stany Zjednoczone Rochester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lingnan University

Badania wizualne w Lingnan to samodzielny dział skupiający się na następujących podstawowych dziedzinach: historii sztuki, badaniach nad filmami poznawczymi i filozoficzn ... [+]

Doktorat z badań wizualnych

Normalny czas trwania: 3 lub 4 lata (pełny etat)

Miejsce: Hongkong

Badania wizualne w Lingnan to samodzielny dział, koncentrujący się na następujących podstawowych dziedzinach: historii sztuki, filmoznawstwie i filozoficznej estetyce. Nacisk na estetykę filozoficzną nadaje studiom wizualnym Lingnan unikalny profil, podobnie jak nacisk na poznawcze podejście do filmu, badania muzealne, sztukę i dobre samopoczucie oraz chińską sztukę w kontekście globalnym. Więcej informacji na temat naszego działu można znaleźć na stronie http://www.ln.edu.hk/visual/.

Metody aplikacji

Wnioskodawcy mogą ubiegać się o przyjęcie na studia doktoranckie na dwa sposoby:... [-]

Hongkong Tuen Mun
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 - 72 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku