PHDSTUDIES

Programy Podatki, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor Podatki mogą być również określone i jest podobny do rachunkowości. Studenci, którzy zamierzają wykonywać doktor opodatkowania musi rozwijać badań i krytycznego myślenia, umiejętności, które są niezbędne do zaspokojenia bieżących i przyszłych problemów w dziedzinie opodatkowania.


Doktor Podatki często stanowi kombinację zajęć i badań. Doktor studentów Opodatkowanie będzie takich kursów jak sprawozdawczość finansowa, metodologia empirycznych oraz badań rachunkowości. Przykłady tematów badań są skutki podatkowe wywołane zachęt dla korporacji i ekonomicznych skutków regulacji federalnych na informacji księgowych. Absolwenci z tytułem doktora Podatki często przejść do kariery w środowisku akademickim, lub innych profesji, takich jak badacz rządowych, korporacyjnych konsultant rachunkowości, lub analityk finansowy.


Jeśli są Państwo zainteresowani w ekonomii, finansów i rachunkowości, a następnie doktorat w Opodatkowanie może być stopień szukasz.Spójrz przez opcje poniżej i znajdź uczelni z programem dla Ciebie!

2 Wyniki z Podatki Filter

Program doktorancki w międzynarodowym opodatkowaniu działalności gospodarczej

WU - Vienna University of Economics and Business
Doktorat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Doktorancki w międzynarodowym opodatkowaniu działalności gospodarczej (DIBT) oferuje doskonałą edukację doktorancką wybitnym studentom z całego świata, w pełni przygot ...

Czytaj więcej

Doktor / DCom w zakresie opodatkowania

University of Johannesburg
Doktorat
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kandydat powinien rozwinąć stosowne kompetencje specjalistyczne w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad podatkowych w sektorze finansowym ...

Czytaj więcej