PHDSTUDIES.PL

Prawo międzynarodowe Słowacja - programów Prawo międzynarodowe Słowacja Prawo międzynarodowe

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Prawo międzynarodowe Słowacja - Weź Prawo międzynarodowe Słowacja. Wszystkie Prawo międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo międzynarodowe, Słowacja Filter

Doktor filozofii w prawie międzynarodowym

Pan-European University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Słowacja Bratislava

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i / lub czteroletnim studium w formie zewnętrznej.