Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo międzynarodowe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Osoby pragnące ubiegać się o dalsze kształcenie, które posiadają już tytuł licencjata, mogą zdecydować się na doktorat. Ten rodzaj studiów przygotowuje studentów do pracy w określonej dziedzinie i często wymaga znaczących badań na swoim kierunku.

Co to jest doktorat z prawa międzynarodowego? Wielu studentów, którzy zdecydują się na ten rodzaj studiów, chce ekscytującej kariery prawnej, ale nie chcą być związani z pracą w konkretnym miejscu. Kontynuując ten stopień, studenci mogą studiować zasady i przepisy wiążące różne państwa lub narody. Przedmiot dotyczy głównie krajów, firm i innych podmiotów, a nie jednostek. Uczniowie mogą brać udział w zajęciach obejmujących międzynarodowe prawo publiczne, prawo ponadnarodowe i międzynarodowe prawo prywatne.

Po uzyskaniu tego typu doktoratu, absolwenci mogą znaleźć swoje umiejętności badawcze, które zwiększają ich zdolność do wykonywania pracy, którą wybiorą. Mogą również zdobyć zaawansowane umiejętności zarządzania czasem i organizacją, aby pomóc im zdobyć pozycję, która zarabia więcej niż inni.

Niektóre z czynników, które wpływają na wysokość kosztów uzyskania tytułu doktora międzynarodowego, obejmują miejsce, w którym przebywa instytucja oraz czas potrzebny na uzyskanie stopnia naukowego. To, czy program jest osobiście, czy online, może również wpłynąć na całkowity koszt.

Ci, którzy zdobywają tytuł doktora w zakresie prawa międzynarodowego, mogą pracować w wielu zawodach związanych z dziedziną prawa. Na przykład absolwenci mogą pracować jako urzędnik państwowy, urzędnik sądowy lub pracownik naukowy lub profesor. Niektórzy studenci mogą korzystać z tego stopnia, aby zwiększyć swoją karierę jako adwokat lub jako baza edukacyjna przed przejściem do szkoły prawniczej. Ponadto niektórzy absolwenci decydują się na pracę jako konsultant lub mediator dla międzynarodowych firm.

Wiele możliwości czekają na tych, którzy zdobywają tytuł doktora w prawie międzynarodowym. Dostępne są opcje edukacji online dla osób o napiętych harmonogramach. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Prawo międzynarodowe

Pan-European University

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i ... [+]

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i / lub czteroletnim studium w formie zewnętrznej.

Definicja profilu akademickiego absolwenta:

Absolwent studiów doktoranckich w dziedzinie badań prawa międzynarodowego stosuje metody badań naukowych zorientowane na obszary międzynarodowego prawa publicznego, międzynarodowego prawa prywatnego i prawa Unii Europejskiej. Na podstawie naukowych metod wiedzy i badań absolwent może opracowywać koncepcyjne i systematyczne rozwiązania oraz analizować źródła międzynarodowego prawa publicznego, międzynarodowego prawa prywatnego i prawa Unii Europejskiej. Zapewnia dalszy rozwój w dziedzinie prawa międzynarodowego i jego interdyscyplinarnych powiązań w ramach krajowego i międzynarodowego środowiska naukowego.... [-]

Słowacja Bratislava
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad de La Laguna

Program studiów doktoranckich w zakresie wysp atlantyckich: historia, dziedzictwo i ramy instytucjonalno-prawne to wielodyscyplinarna propozycja szkolenia badawczego ofer ... [+]

Program studiów doktoranckich w zakresie wysp atlantyckich: historia, dziedzictwo i ramy instytucjonalno-prawne to wielodyscyplinarna propozycja szkolenia badawczego oferowana przez uniwersytety regionu makaronezyjskiego, mająca na celu potwierdzenie naukowej wiarygodności badań wyspiarskich, a zwłaszcza badań archipelagi środkowego Atlantyku, zgodnie z ich historyczną, kulturową, patrymonialną i prawną specyfiką, rozumianą jako wspólny świat wyspy. Chociaż profesorowie należący do linii "Prawno-instytucjonalne ramy" na Universidad de La Laguna uczestniczą w ofercie pozostałych trzech uniwersytetów Programu, oferta szkoleniowa obejmuje tylko pierwszą i drugą linię programu.... [-]

Hiszpania Santa Cruz de Tenerife
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku