PHDSTUDIES.PL

Programy Polityka publiczna, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest wyższe wykształcenie, który wymaga około trzech do czterech lat nauki poza licencjat otrzymać. Wielu absolwentów są w stanie stać się ekspertami w swojej dziedzinie wiedzy i umiejętności ich uzyskania w swoim programie dr.

Czym jest dr polityki publicznej? Stopień ten przygotowuje studentów do lepszego zrozumienia teorii związanych z porządkiem publicznym i zarządzania, a także pomaga uczniom tworzyć zasady, które generują wyższy poziom życia społeczności na całym świecie. Studenci potrafią często specjalizują się w danej dziedzinie, tak aby otrzymywać dogłębne i dostosowane do ich wykształcenia pożądanej karierze.

Korzyści z przyjmowania doktorat w dziedzinie porządku publicznego są bardzo szerokie i dalekosiężne. Absolwenci wejść na rynek pracy niezwykle przygotowane i wiedzę i doświadczenie, które może prowadzić do szybszego postępu w ich karierze, a także większe możliwości zawodowych.

Koszt zarobić doktorat polityki publicznej jest różna dla każdego studenta i może zależeć od lokalizacji szkoły, ilość czasu potrzebnego dla studenta do ukończenia poziomu, a wszystkie dotychczasowe kredyty studenci zdobyli. Studenci powinni skontaktować się ze swoim potencjalnym szkół, aby być w pełni informowany o oczekiwaniach kosztów.

Osoby, które kończą się tytułem doktora w dziedzinie porządku publicznego mają wiele różnych możliwości zatrudnienia dla nich dostępne w ogromnej ilości wiedzy i doświadczenia potrzebnych do tego stopnia zarabiają sprawia absolwentów niezbędnych w różnych pozycjach. Absolwenci mogą pracować jako dyrektorzy naukowców, doradców prawnych, jak i analityków politycznych w zakresie organizacji badawczych, międzynarodowych agencji publicznych lub firm konsultingowych polityki. Inne osoby mogą zdecydować się na pracę w środowisku akademickim, robi badania i pomaga ustawić polityki publicznej dla szkół i tablic edukacyjnych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zarabiania doktorat z porządkiem publicznym i dowiedzieć się, w jaki sposób można zastosować dzisiaj szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Polityka publiczna Filter

Doktorat z porządkiem publicznym i społecznym

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat Październik 2019 Czechy Prague + 1 więcej

Publiczny i Polityki Społecznej (PSP) programu studiów doktoranckich przygotowuje studentów do badań podstawowych i stosowanych oraz nauczania w środowisku akademickim, jak również innych rodzajów działalności wymagających wysokiego poziomu kształcenia teoretycznego i metodologicznego w PSP. Program jest otwarty dla wszystkich absolwentów magisterskich lub równoważny.

Doktorat z zakresu polityki publicznej

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program doktorancki w dziedzinie polityki publicznej zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu badań nad polityką publiczną akademickich wybitnych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie badań politycznych i nauczania.

Doktor nauk politycznych, utwór porządku publicznego

Central European University, School of Public Policy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Węgry Budapest

Doktoranckie Program polityki publicznej jest wyspecjalizowanym utwór w Programie Political Science PhD prowadzonym przez CEU Doktoranckich Szkoły Nauk Politycznych, Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych. CEU jest anglojęzyczna absolwent szkoły w Budapeszcie, na Węgrzech, która jest akredytowana w Stanach Zjednoczonych i na Węgrzech.

Doktorat z zakresu spraw publicznych

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 8 lat Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Columbia + 1 więcej

Doktoranci współpracują z wydziałem Truman School reprezentującym szeroką wiedzę, w tym zarządzanie, prawo i politykę publiczną; polityka dotycząca dzieci; Polityka edukacji; i polityka społeczna.