PHDSTUDIES.PL

Polityka publiczna Europie - Polityka publiczna programów Polityka publiczna w Europie

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Polityka publiczna to badanie, w jaki sposób prawa, przepisy i przepisy są tworzone przez organizacje rządowe. Może to obejmować badania gmin, rządów regionalnych lub organów krajowych, a także organizacji politycznych i pozarządowych.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Polityka publiczna Europie - Weź Polityka publiczna Europie. Wszystkie Polityka publiczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Polityka publiczna, Europie Filter

Doktorat z porządkiem publicznym i społecznym

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat Październik 2019 Czechy Prague + 1 więcej

Publiczny i Polityki Społecznej (PSP) programu studiów doktoranckich przygotowuje studentów do badań podstawowych i stosowanych oraz nauczania w środowisku akademickim, jak również innych rodzajów działalności wymagających wysokiego poziomu kształcenia teoretycznego i metodologicznego w PSP. Program jest otwarty dla wszystkich absolwentów magisterskich lub równoważny.

Doktor nauk politycznych, utwór porządku publicznego

Central European University, School of Public Policy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Węgry Budapest

Doktoranckie Program polityki publicznej jest wyspecjalizowanym utwór w Programie Political Science PhD prowadzonym przez CEU Doktoranckich Szkoły Nauk Politycznych, Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych. CEU jest anglojęzyczna absolwent szkoły w Budapeszcie, na Węgrzech, która jest akredytowana w Stanach Zjednoczonych i na Węgrzech.