PHDSTUDIES.PL

Polityka publiczna Azji - Polityka publiczna programów Polityka publiczna w Azji

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Ci, którzy chcą podjąć karierę w rządzie, mogą chcieć studiować politykę publiczną. To pole dotyczy opracowywania i tworzenia polityk i programów świadczących usługi oraz regulowania zachowań na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Polityka publiczna Azji - Weź Polityka publiczna Azji. Wszystkie Polityka publiczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Polityka publiczna, Azji Filter

Doktorat z zakresu polityki publicznej

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program doktorancki w dziedzinie polityki publicznej zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu badań nad polityką publiczną akademickich wybitnych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie badań politycznych i nauczania.