close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Polityka gospodarcza, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Po uzyskaniu niższych stopni można studiować i ukończyć studia doktoranckie, które większość dziedzin uważa za najwyższy poziom osiągnięć akademickich. Osiągnięcie tego może również otworzyć najbardziej korzystne zwiększenie kariery, jak to możliwe. Czym jest Doktor nauk ekonomicznych? Studiując politykę gospodarczą, studenci stają się dokładnie zaznajomieni z zasadam… Czytaj więcej

Po uzyskaniu niższych stopni można studiować i ukończyć studia doktoranckie, które większość dziedzin uważa za najwyższy poziom osiągnięć akademickich. Osiągnięcie tego może również otworzyć najbardziej korzystne zwiększenie kariery, jak to możliwe.

Czym jest Doktor nauk ekonomicznych? Studiując politykę gospodarczą, studenci stają się dokładnie zaznajomieni z zasadami i regulacjami rządzącymi gospodarką świata. Dalszy nacisk można położyć na finanse międzynarodowe lub na małą skalę, a obszary nauki obejmują mikroekonomię, makroekonomię i finanse ogólne. Zarabianie na studiach wymaga zwykle trzech lat rygorystycznego studiowania i tworzenia pracy dyplomowej.

Po uzyskaniu tytułu doktora jest wiele korzyści kariery, które możesz cieszyć się. Możesz wejść na bardziej zaawansowane pozycje i zarobić znacznie wyższe wynagrodzenie. Możliwe jest również szybkie wejście w wysokie miejsce, eliminując lata powolnego postępu.

Ponieważ koszt uzyskania dyplomu różni się w miarę możliwych programów studiów, warto zapoznać się z preferowanym programem przed zapisaniem się do szkoły. Szkoła, którą wybierzesz i kraj, w którym się znajdujesz, wpłynie na czesne i opłaty, które należy spodziewać się w celu ukończenia programu.

Wiele korporacji zajmujących się gospodarką i finansami potrzebują specjalistów, którzy są ekspertami w dziedzinie polityki gospodarczej w zakresie konsultacji, analizy i przywództwa. Pracuje w sektorze prywatnym jako ekspert finansowy, kierownik działu, analityk, menedżer lub konsultant. Z drugiej strony, możliwe jest współdziałanie z twórcami polityki i pomaganie w zarządzaniu gospodarką. Wreszcie, z doktoratem, można wejść w dziedzinie edukacji i uczyć studentów o polityce gospodarczej.

Aby rozpocząć studia doktoranckie, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Pardubice
Pardubice, Czechy

Ten program jest oparty na dyscyplinach ekonomii regionalnej i ekonomii publicznej. Pozwoli studentom na zrozumienie zagadnień związanych z identyfikacją potrzeb regionów, asp ... +

Ten program jest oparty na dyscyplinach ekonomii regionalnej i ekonomii publicznej. Pozwoli studentom na zrozumienie zagadnień związanych z identyfikacją potrzeb regionów, aspektami finansowymi regionu, efektywnością ekonomiczną podmiotów publicznych oraz sprawnością regionów. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia