PHDSTUDIES

PhD Peru - programów PhD Peru

Peru jest rysunek turystów z całego świata, a coraz więcej studentów decyduje się na Peru kształcenia podyplomowego. Jest coś dla każdego, w Peru, w tym starożytnych ruin, śniegiem szczyt góry, wydmy, wulkany, muzea, piękne wybrzeża, miasta dynamiczne, doskonałe jedzenie i kultury z mnóstwem wpływów. Doktorat w Peru może okazać się naprawdę przyjemne i pouczające doświadczenie.

Doktor programów Peru są przeznaczone dla studentów zainteresowanych w realizacji kariery w środowisku akademickim, badania, lub branży. Doktor programów Peru wymagają studenci mieli odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i warunki specyficzne dla każdego programu, a także umiejętności i kompetencji do krytycznego myślenia i niezależnego. Uczniów podejmujących studia doktoranckie w Peru będzie, pod nadzorem wykładowców ekspertów, prowadzić badania na temat wyspecjalizowanych w dziedzinie i pomyślnej realizacji i obrony pracy dyplomowej.

Dowiedz się więcej o doktorat w Peru, przeszukując programów poniżej i może się okazać kolejnym krokiem w karierze naukowej i zawodowej!

 

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w administracji

Universidad de San Martín de Porres
Doktorat
DBA
Mar 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Ciągła zmiana modeli i paradygmatów wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu i różnych gałęzi gospodarki prowadzi profesjonalnego nauczyciela, konsultanta i badacza do refleksji i ...

Czytaj więcej