PHDSTUDIES

Zaoczne Edukacja Norwegia - programów Edukacja Norwegia Edukacja

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Nauczanie może być bardzo frustrujące, jeśli nie rozwijać swoje umiejętności, wiedzy i wykształcenia do poziomu doktoratu. To pozwoli Ci zrozumieć pojęć lepsze i dostarczania wysokiej jakości treści do swoich uczniów. Pozwoli także zrozumieć zachowanie ucznia 's dobrze.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Zaoczne PhD Norwegia - Weź Zaoczne PhD Norwegia. Wszystkie Zaoczne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, Norwegia Filter

Procesy doktoranckie w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i nauki w przedszkolu i szkole

University College of Southeast Norway
Norwegia, Drammen + 6 Więcej
Doktorat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

USN oferuje doktorat w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i procesów uczenia się w przedszkolu i szkole. Program został akredytowany jesienią 2012 roku.

Czytaj więcej