PHDSTUDIES

Zaoczne Pedagogia Norwegia - programów Pedagogia Norwegia Pedagogia

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Jeśli chcesz nauczyć się uczyć, spróbuj zajęć z pedagogiki. Zajęcia mogą obejmować obserwację, badania, rozwój i analizę zarówno wychowawców, jak i studentów. Może to pomóc zapewnić studentowi zrozumienie zarówno przedmiotów teoretycznych, jak i akademickich.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Zaoczne PhD Norwegia - Weź Zaoczne PhD Norwegia. Wszystkie Zaoczne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Pedagogia, Norwegia Filter

Procesy doktoranckie w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i nauki w przedszkolu i szkole

University College of Southeast Norway
Norwegia, Drammen + 6 Więcej
Doktorat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

USN oferuje doktorat w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i procesów uczenia się w przedszkolu i szkole. Program został akredytowany jesienią 2012 roku.

Czytaj więcej