PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Organizacja Ameryka Północna - Organizacja programów Organizacja w Ameryka Północna

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Ci, którzy studiują organizacji często dowiedzieć się o psychologii, socjologii, zarządzania, procesów i przywództwa w kontekście biznesu, organizacji non-profit, czy innej grupy. Programy te mogą również nauczenie studentów umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w nowoczesnej organizacji.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Studia niestacjonarne Organizacja Ameryka Północna - Weź Organizacja Ameryka Północna. Wszystkie studia niestacjonarne Organizacja program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Organizacja, Ameryka Północna Filter

Ed.D. w organizacji i przywództwie

University of San Francisco - School of Education
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat edukacji (Ed.D.) w organizacji i przywództwie to wyjątkowy program dla pracujących profesjonalistów, którzy uważają się za liderów edukacyjnych przekształcających swo ...

Czytaj więcej