PhD Nowa Zelandia - programów PhD Nowa Zelandia

PhD Nowa Zelandia - programów PhD Nowa Zelandia

Doktorat

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Doktorat (Doctor of Philosophy) jest przyznawana raz uczniowie przeprowadzili szerokie badania w swojej dziedzinie nauki. Stopień można zdobyć w różnych dyscyplinach, a często towarzyszy ostatecznej rozprawy lub tezy.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

PhD Nowa Zelandia - Weź PhD Nowa Zelandia. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Doktorat Doktorat Nowa Zelandia. Zajrzyj kategorię} Doktorat zamiast.

or search for similar programs here