PHDSTUDIES.PL

Niemiecki Europie - Niemiecki programów Niemiecki w Europie

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Niemiecki jest językiem używanym w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i wielu innych krajach. Wiele programów szkolnictwa wyższego oferuje naukę języka niemieckiego, umożliwiając uczniom doskonalenie umiejętności mówienia, czytania, pisania i słuchania, a także nauki języka niemieckiego i kultury.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Niemiecki Europie - Weź Niemiecki Europie. Wszystkie Niemiecki i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Niemiecki, Europie Filter

PhD Filozofia niemiecka i francuska

Faculty of Humanities, Charles University
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga 5 + 1 więcej

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francuską filozofią XIX i XX wieku, fenomenologią niemiecką i francuską, jak również obecnym międzynarodowym odbiorem tych filozofii, może mieć zastosowanie, a warunki przyjęcia (wymagane dokumenty patrz poniżej) spotkać.