close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Niemiecki, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Zazwyczaj wykonywany po ukończeniu studiów magisterskich, doktor jest najwyższym stopniem, który można zarobić. Ten program obejmuje zaawansowane badania naukowe. Czym jest dr in German? Program doktorancki w języku niemieckim umożliwia studentom studiowanie tego języka na głębokim poziomie, poznanie wszystkich aspektów języka i osób, które mówią. Kursy w programie mogą obejmow… Czytaj więcej

Zazwyczaj wykonywany po ukończeniu studiów magisterskich, doktor jest najwyższym stopniem, który można zarobić. Ten program obejmuje zaawansowane badania naukowe.

Czym jest dr in German? Program doktorancki w języku niemieckim umożliwia studentom studiowanie tego języka na głębokim poziomie, poznanie wszystkich aspektów języka i osób, które mówią. Kursy w programie mogą obejmować tematy ogólne, które pomogą studentom w ich badaniach i dowiedzieć się więcej o tym, czego oczekuje się w programie doktoranckim. Studenci będą studiować język i językoznawstwo wraz z niemiecką kulturą i historią. Niektóre programy mogą oferować szanse na konkretne studia w dziedzinie filmu, migracji, dialektów i religii. Studenci mogą specjalizować się w dziedzinach obejmujących prawo, filozofię, literaturę i politykę. Programy mogą również zawierać komponent wymiany, który umożliwi studentom studiowanie w Niemczech. Czas potrzebny na ukończenie doktora zależy od składnika badań.

Po ukończeniu studiów doktoranckich student będzie ekspertem w języku niemieckim. Doskonałe umiejętności komunikacyjne są również korzystne dla programu. Ponadto studenci zazwyczaj rozwijają różne kontakty z profesjonalistami w terenie.

Najlepsze szacunki kosztów pochodzą bezpośrednio z działu finansowego szkoły. Wynika to z wahań między doświadczeniem doktora z każdego studenta.

Po ukończeniu studiów osoba może pracować w wielu różnych dziedzinach, wykorzystując swoje umiejętności w języku niemieckim. Mogłoby to obejmować dążenie do nauczania w szkolnictwie wyższym lub w programach ESL dla niemieckich studentów. Absolwenci mogą również pracować jako tłumacz lub tłumacze ustni. Inne opcje kariery to dziennikarz, agent rządowy, menedżer biura prasowego, pisarz, redaktor i bibliotekarz. Studenci mogą znaleźć pracę z prywatnymi firmami, organizacjami non-profit lub agencjami rządowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany / a zaawansowanym studiowaniem języka niemieckiego, rozważ niemiecki doktorat.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Faculty of Humanities, Charles University
Prague 5, Czechy

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francuską fi ... +

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francuską filozofią XIX i XX wieku, fenomenologią niemiecką i francuską, jak również obecnym międzynarodowym odbiorem tych filozofii, może mieć zastosowanie, a warunki przyjęcia (wymagane dokumenty patrz poniżej) spotkać. -
Doktorat
Łączone online i stacjonarne
Studia dzienne
2 lat(a)
Niemiecki, Francuski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami