Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Niemiecki, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Zazwyczaj wykonywany po ukończeniu studiów magisterskich, doktor jest najwyższym stopniem, który można zarobić. Ten program obejmuje zaawansowane badania naukowe.

Czym jest dr in German? Program doktorancki w języku niemieckim umożliwia studentom studiowanie tego języka na głębokim poziomie, poznanie wszystkich aspektów języka i osób, które mówią. Kursy w programie mogą obejmować tematy ogólne, które pomogą studentom w ich badaniach i dowiedzieć się więcej o tym, czego oczekuje się w programie doktoranckim. Studenci będą studiować język i językoznawstwo wraz z niemiecką kulturą i historią. Niektóre programy mogą oferować szanse na konkretne studia w dziedzinie filmu, migracji, dialektów i religii. Studenci mogą specjalizować się w dziedzinach obejmujących prawo, filozofię, literaturę i politykę. Programy mogą również zawierać komponent wymiany, który umożliwi studentom studiowanie w Niemczech. Czas potrzebny na ukończenie doktora zależy od składnika badań.

Po ukończeniu studiów doktoranckich student będzie ekspertem w języku niemieckim. Doskonałe umiejętności komunikacyjne są również korzystne dla programu. Ponadto studenci zazwyczaj rozwijają różne kontakty z profesjonalistami w terenie.

Najlepsze szacunki kosztów pochodzą bezpośrednio z działu finansowego szkoły. Wynika to z wahań między doświadczeniem doktora z każdego studenta.

Po ukończeniu studiów osoba może pracować w wielu różnych dziedzinach, wykorzystując swoje umiejętności w języku niemieckim. Mogłoby to obejmować dążenie do nauczania w szkolnictwie wyższym lub w programach ESL dla niemieckich studentów. Absolwenci mogą również pracować jako tłumacz lub tłumacze ustni. Inne opcje kariery to dziennikarz, agent rządowy, menedżer biura prasowego, pisarz, redaktor i bibliotekarz. Studenci mogą znaleźć pracę z prywatnymi firmami, organizacjami non-profit lub agencjami rządowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany / a zaawansowanym studiowaniem języka niemieckiego, rozważ niemiecki doktorat.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Niemiecki

Faculty of Humanities, Charles University

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francus ... [+]

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francuską filozofią XIX i XX wieku, fenomenologią niemiecką i francuską, jak również obecnym międzynarodowym odbiorem tych filozofii, może mieć zastosowanie, a warunki przyjęcia (wymagane dokumenty patrz poniżej) spotkać. Programy studiów doktoranckich w tym programie obejmują następujące elementy, które należy dostarczyć w trakcie dwuletniego badania (minimalny czas trwania): oprócz przygotowania co najmniej trzech dokumentów semestralnych po szkoleniach obowiązkowych zgodnie z Akredytacją, są to przynajmniej trzy artykuły, które należy opublikować, uczestnicząc w co najmniej trzech konferencjach a także co najmniej dwa pobyty badawcze za granicą związane z tezą. Końcowy stopień polega na udokumentowaniu wyżej wymienionych osiągnięć, złożeniu pracy doktorskiej oraz obronie w ramach egzaminu doktorskiego. Wybrani doktoranci mogą uzyskać tytuł doktora. prowadzić.... [-]

Czechy Praga 5
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Należy złożyć pracę magisterską na temat z literatury niemieckiej lub językoznawstwa i przeprowadzić ustny egzamin doktorski (odpowiednik dwóch artykułów składających się ... [+]

Należy złożyć pracę magisterską na temat z literatury niemieckiej lub językoznawstwa i przeprowadzić ustny egzamin doktorski (odpowiednik dwóch artykułów składających się z czterech modułów każdy) w celu sprawdzenia wiedzy kandydata na temat całości przedmiotu i przetestowania jego teoretycznej umiejętność prowadzenia badań na poziomie podyplomowym.

Warunki przyjęć

Warunek: tytuł magistra w języku niemieckim z minimum 65%.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Dr Anne Baker Tel: 011 559 2717 / e - mail: abaker@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku