PHDSTUDIES

Kształcenie na odległość Nauki stosowane Oceanii - Nauki stosowane programów Nauki stosowane w Oceanii

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

W związku z wieloma krajami w Oceanii, uroczystości pracy i przepisów o pozwolenia na pracę są bardzo zróżnicowane, z danymi na temat możliwości w niektórych krajach jest ograniczona. Australia i Nowa Zelandia są najbardziej zaawansowane kraje w okolicy.

Kształcenie na odległość Nauki stosowane Oceanii - Weź Nauki stosowane Oceanii. Wszystkie Kształcenie na odległość Nauki stosowane program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki stosowane, Oceanii, Kształcenie na odległość Filter

Doktor filozofii (dphd)

University of Southern Queensland (USQ)
Doktorat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Doktor filozofii (PhD) jest stopień badania dostępne we wszystkich obszarach badań i dostarcza Ci umiejętności, aby stać się skutecznym badacz w poprzednio badanym dyscypliny. ...

Czytaj więcej