PHDSTUDIES.PL

Nauki społeczne Meksyk - programów Nauki społeczne Meksyk Nauki społeczne

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Nauki społeczne Meksyk - Weź Nauki społeczne Meksyk. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

6 Wyniki z Nauki społeczne, Meksyk Filter

Inter doktorat z psychologii

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Doktorat jest skierowany do absolwentów psychologii, którzy mają tytuł magistra w psychologii lub pokrewnej dyscypliny: socjologia, Nauk o Wychowaniu, antropologia, praca socjalna, nauki o komunikacji, nauki medyczne, filozofia.

Inter doktorat w kulturze i sztuce

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Inter Doktorat Sztuki i Kultury (DIAC) jest rezultatem połączenia wysiłków akademickich w uczelniach publicznych na Zachodnim regionie centralnym ANUIES w którym udział uczelnie: Uniwersytet Autonomiczny w Aguascalientes; Guadalajara; Guanajuato i Michoacan San Nicolas de Hidalgo. Został on stworzony do tworzenia przeszkolonych specjalistów w zakresie analizy, badań i upowszechniania kultury i sztuki od lokalnych i regionalnych obszarów Meksyku do odpowiedniej i niezbędnej refleksji nad tymi zagadnieniami w wymiarze globalnym. Chociaż zaproponowano jako podstawowy przedmiot badań łacińskiej kulturze i sztuce amerykańskiej, nie są one w żaden sposób wykluczyć, linki, że ten obszar geograficzny z innych systemów kulturowych.

Doktorat z kulturoznawstwa

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Centrum Psychologii Społecznej przedstawia program nauczania z doktoratem w badaniach społeczno-kulturowych (nazwisko byłego doktora Psychologii Społecznej), zorientowanych na szkolenie naukowców, aby zapewnić wybór jakości absolwent transdyscyplinarne i elastyczne.

Doktorat z nauk antropicznych obszarach

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Doktorat z nauk obszarów antropicznych jest międzyresortowy i wielodyscyplinarny program oferowany przez Centrum projekt i budowa Nauk, zaangażowane departamenty budynków i budowli, Projektowanie Habitat, Geotechniki i hydraulika, a także teorii i metod , To studia podyplomowe zapewnia większą elastyczność dla bycia system wychowawczy, który wzmacnia działalność badawczą.

Doktorat z psychologii

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Wyszkolenie naukowców zdolnych do projektowania i kierowania oryginalnymi projektami i grupami badawczymi, które zajmują się regionalnymi, krajowymi i globalnymi problemami społecznymi.

Doktorat z nauk społecznych

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Wyszkolenie naukowców zdolnych do projektowania i kierowania projektami i grupami badawczymi zajmującymi się regionalnymi i krajowymi problemami społecznymi.