PHDSTUDIES.PL

Nauki społeczne Sonora - programów Nauki społeczne Sonora Nauki społeczne, Sonora

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Nauki społeczne Sonora - Weź PhD Sonora. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki społeczne, Sonora Filter

Doktorat z psychologii

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Wyszkolenie naukowców zdolnych do projektowania i kierowania oryginalnymi projektami i grupami badawczymi, które zajmują się regionalnymi, krajowymi i globalnymi problemami społecznymi.

Doktorat z nauk społecznych

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Wyszkolenie naukowców zdolnych do projektowania i kierowania projektami i grupami badawczymi zajmującymi się regionalnymi i krajowymi problemami społecznymi.