PHDSTUDIES

Nauki społeczne Kolumbia - programów Nauki społeczne Kolumbia Nauki społeczne

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Nauki społeczne Kolumbia - Weź Nauki społeczne Kolumbia. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki społeczne, Kolumbia Filter

Doktorat z nauk społecznych i humanistycznych

Pontificia Universidad Javeriana
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Doktor nauk społecznych i humanistycznych Pontificia Universidad Javeriana dąży do przyczynienia się do zawłaszczenia, zastosowania, generowania i przekazywania odpowiedniej w ...

Czytaj więcej

Doktorat z psychologii

Pontificia Universidad Javeriana
Doktorat
<
studia niestacjonarne
<
8 semestry
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Celem doktoratu z psychologii jest szkolenie badaczy w zakresie psychologii, z podejściem pluriparadygmatyzacyjnym, zarówno w zakresie dyscypliny - w jej koncepcji i podejściu ...

Czytaj więcej