PHDSTUDIES.PL

Nauki społeczne Europie - Nauki społeczne programów Nauki społeczne w Europie

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Nauki społeczne Europie - Weź Nauki społeczne Europie. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

77 Wyniki z Nauki społeczne, Europie Filter

Doktorat z badań afrykańskich lub latynoamerykańskich

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Studium doktoranckie z dziedziny "Studia afrykańskie" lub "Studia latynoamerykańskie" ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie badań obszarowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych dwóch regionów.

Phd przez badania

Institute of Development Studies
Ośrodek kształcenia Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Brighton

Oferujemy program nadzorowanych studiów prowadzących do doktoratu z zagadnień ściśle związanych z naszymi obecnymi priorytetami badawczymi.

Doktorat (Szkoła Nauk Społecznych)

University of Bradford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Bradford

Obszary badawcze mają jedynie charakter orientacyjny, a nasi pracownicy przywiązują dużą wagę do kreatywnych i innowacyjnych podejść do kwestii, czy są nowatorskie czy znajome - oraz do analizy intelektualnej, zarówno ustalonej, jak i przełomowej.

Dphil (PhD) w sprawach międzynarodowych

International Business School – Budapest
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Węgry Budapest

Proponujemy program DPhil w sprawach międzynarodowych w języku angielskim, co prowadzi do tego stopnia, przyznanej przez naszego brytyjskiego partnera, The University of Buckingham. Program wymaga oryginalny wkład do całości wiedzy w określonej dyscypliny naukowej lub zawodowej.

Doktor nauk politycznych

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Węgry Budapest

Program dwuletniego studiów jest stale dostosowywany do potrzeb uczniów, co czyni ten program zbliżeniem się do systemu samouczek. Studenci są silnie zachęcani do pracy nad indywidualnymi projektami oraz uczestniczenia w konferencjach, warsztatach, kolokwiach zarówno w kraju, jak i za granicą. To jest główny priorytet szkoły. Jego autonomia finansowa pozwala nam wspierać studentów, aby jak najszybciej rozpocząć indywidualną karierę.

Doktorat z zakresu stosunków międzynarodowych

Kadir Has University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Turcja Istanbul

Ph.D. Program w stosunkach międzynarodowych zapewnia rygorystyczne podejście do badania spraw globalnych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i studia regionalne. Oczekuje się, że studenci zdobędą wiedzę merytoryczną, perspektywy teoretyczne i umiejętności metodyczne niezbędne do prowadzenia badań i nauczania w swojej dziedzinie.

Doktor nauk politycznych, utwór porządku publicznego

Central European University, School of Public Policy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Węgry Budapest

Doktoranckie Program polityki publicznej jest wyspecjalizowanym utwór w Programie Political Science PhD prowadzonym przez CEU Doktoranckich Szkoły Nauk Politycznych, Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych. CEU jest anglojęzyczna absolwent szkoły w Budapeszcie, na Węgrzech, która jest akredytowana w Stanach Zjednoczonych i na Węgrzech.

Doktor stosunków międzynarodowych

Geneva School of Diplomacy and International Relations
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Szwajcaria Geneva + 1 więcej

Doktor Stosunków Międzynarodowych (DIR) Programu jest najwyższy stopień oferowany przez Akademia Dyplomatyczna w Genewie i łączy doskonałości akademickiej poprzez staranne niezależnych badań i świata rzeczywistego stosowania.

Doktorat z socjologii

Palacky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Olomouc

Program Doktorat z socjologii zapewnia zaawansowaną edukację i kształcenie akademickie dla zawodów w dziedzinie badań i rozwoju. Badanie zostało zaprojektowane jako multi-paradygmatem, silny nacisk kładzie się na łączenie teorii, metodologii i empiryczny.

Doktorat z psychologii

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Belfast + 1 więcej

Szkoła Psychologii ma dobrze prosperującą, dobrze zaopatrzoną i zaangażowaną społeczność doktorską, która ma kluczowe znaczenie dla środowiska badawczego. Studenci są wyznaczani strategicznie do projektów badawczych, których wyraźnym celem jest zwiększenie możliwości badawczych i rozwoju w priorytetowych obszarach, w których Szkoła dąży do wzmocnienia wiodących na świecie badań.

Doktorat z Urbanistyki i zarządzania

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Rotterdam + 1 więcej

Jako połączenie zarządzania miejskiego i zarządzania, ten Ph.D. Program zapewnia wyjątkowe doświadczenie akademickie, które jest bardzo istotne dla dzisiejszego świata.

Doktorat z zakresu stosunków międzynarodowych i europeistyki

Metropolitan University Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Prague + 1 więcej

Trzyletni program studiów doktoranckich w zakresie stosunków międzynarodowych i europeistyki przeprowadzony w Metropolitan University Prague ( MUP ) we współpracy z Instytutem Stosunków Międzynarodowych w Pradze (IIR) w ramach programu International Territorial Studies

Doktorat z ekonomii i rządu

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Ten doktorat został opracowany w dwóch głównych obszarach: Area Gospodarki, który jest prowadzony przez Fundacji Centrum Badań monetarnych i finansowych (www.cemfi.es) -UIMP i rejonie rządu, który jest prowadzony przez Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset -UIMP.

Doktorat z analizy i zarządzania dziedzictwem kulturowym

IMT School for Advanced Studies Lucca
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Październik 2019 Włochy Lucca

Jedną z czterech ścieżek tematycznych jest analiza i zarządzanie dziedzictwem kulturowym, które jest objęte programem doktoranckim "Systemy kognitywne i kulturowe".

Doktorat z projektowania, technologii

Koc University - Istanbul Turkey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Istanbul

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Humanistycznych w KOC UNIVERSITY zadowoleniem przyjmuje wnioski o tytuł magistra i doktora w dziedzinie projektowania, technologii i społeczeństwa.