PHDSTUDIES

Nauki społeczne Demokratyczna Republika Konga - programów Nauki społeczne Demokratyczna Republika Konga Nauki społeczne

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Studenci, którzy chcą dowiedzieć się o specyficznej kuchni kultury i rozrywki mogą cieszyć uczęszczać do szkoły w Demokratycznej Republiki Konga (Zair), jak jedzenie i muzyka to dwie z najbardziej popularnych rozrywek kraj 's. Setki różnych grup etnicznych zadzwonić do kraju, a francuski jest najczęściej z 242 języków mówionych.

Nauki społeczne Demokratyczna Republika Konga - Weź Nauki społeczne Demokratyczna Republika Konga. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki społeczne, Demokratyczna Republika Konga Filter

Doktorat z filozofii

L’Université Catholique Du Congo
Doktorat
<
Studia dzienne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Na poziomie podyplomowym, studenci mogą nabyć klas absolwent Studiów Zaawansowanych w filozofii, doktor filozofii i współpracownik wyższych w filozofii.

Czytaj więcej

Doktorat w dziedzinie komunikacji społecznej

L’Université Catholique Du Congo
Doktorat
<
Studia dzienne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Na poziomie podyplomowym, studenci mogą nabyć klas absolwent Studiów Zaawansowanych, lekarza i Fellow Szkolnictwa Wyższego w Komunikacji Społecznej.

Czytaj więcej