PHDSTUDIES.PL

Nauki społeczne Ameryka Północna - Nauki społeczne programów Nauki społeczne w Ameryka Północna

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Nauki społeczne Ameryka Północna - Weź Nauki społeczne Ameryka Północna. Wszystkie Nauki społeczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

34 Wyniki z Nauki społeczne, Ameryka Północna Filter

Doctor of Psychology in Clinical Psychology (PsyD)

Pepperdine University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

W programie doktoranckim z psychologii klinicznej stosuje się model szkolenia zawodowego dla lekarzy-naukowców i przygotowuje studentów do uzyskania licencjonowanych psychologów klinicznych, służąc społeczności za pośrednictwem stosowanej praktyki klinicznej.

Doktor psychologii w psychologii klinicznej (PsyD)

Michigan School of Professional Psychology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Farmington Hills

Doktor psychologii psychologii klinicznej (PsyD) jest post-APA akredytowanych magistra zawodowy dla tych realizacji najwyższy poziom praktyki w psychologii klinicznej. Wykorzystując model praktykujący uczony, program doktorski zapewnia kompleksowe fundacja w bazach naukowych z zakresu psychologii klinicznej na poligonie, badań pracy doktorskiej oraz stypendium.

Doktorat w terapii małżeńskiej i rodzinnej

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Tallahassee

Program doktorancki w terapii małżeństwa i rodziny (MFT) ma długą i bogatą historię. Program dotyczy procesów rodzinnych i empirycznie wspieranych interwencji relacyjnych dla dzisiejszych zróżnicowanych rodzin poprzez zaangażowanie w badania programowe i zaawansowane przygotowanie kliniczne.

PHD w psychologii klinicznej - LIU Brooklyn

Long Island University
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York

Ph.D. Program i Wydział Psychologii znajdują się na 8 piętrze budynku Humanities Building na terenie kampusu Brooklynu w pakiecie biur, sal konferencyjnych i salonie dla absolwentów.

Doktor psychologii klinicznej

Georgia Southern University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Statesboro

Akredytowany przez APA program doktorancki z psychologii klinicznej na Georgia Southern University (GS) jest programem dziennym, oferującym kurs prowadzący do uzyskania stopnia doktora psychologii klinicznej. Program nauczania przygotowuje absolwentów do praktyki psychologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem praktyki na obszarach wiejskich. Zajęcia i szkolenia przygotowują studentów do uzyskania licencji psychologa, z naciskiem na edukację wschodzących psychologów na obszarach o niedostatecznym położeniu w stanie Gruzja i sąsiednich regionach na południowym wschodzie.

Doktor psychologii

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa

Jeden z najpopularniejszych programów studiów podyplomowych w CalSouthern, doktor psychologii (PsyD), jest stosowanym, klinicznie ukierunkowanym stopniem, który spełnia wymagania edukacyjne dotyczące uzyskania licencji jako psycholog kliniczny w stanie Kalifornia. Program PsyD kończy się projektem doktorskim skoncentrowanym na temacie, który jest dla Ciebie najbardziej pasjonujący - jest to jeden z najbardziej wyjątkowych doświadczeń akademickich, jakie możesz podjąć.

Doktor filozofii w poradnictwie klinicznym

Florida Christian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Orlando

Doktorat Program w poradnictwie klinicznym jest poświęcony przygotowaniu doradców, którzy ułatwiają optymalny rozwój osób, grup i organizacji, które są kulturowo istotne i odpowiednie psychicznie w ciągu całego życia.

Doktorat z badań transformacyjnych (program online)

California Institute of Integral Studies
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco

Nasz program bada najnowsze problemy w innowacyjny sposób, łącząc stypendium, kreatywność i dociekliwość.

Doktor nauk społecznych

Royal Roads University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Victoria

Program doktora nauk społecznych jest pierwszym tego rodzaju w Ameryce Północnej. Podchodzi do badań złożonych, rzeczywistych problemów w ramach interdyscyplinarnych i transdyscyplinarnych. Projekt programu przenosi intensywność badań tradycyjnego doktoratu na stosowane, profesjonalne skupienie.

Doktor nauk politycznych

Northern Arizona University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Flagstaff

Nasz doktorska Plan został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu: przygotowanie do kariery w szkolnictwie wyższym skutecznych narzędzi badawczych, wiedzy i umiejętności, aby skutecznie działać w służbie prywatnym i publicznym.

Doctor of Psychology in Clinical Psychology (PsyD)

William Paterson University of New Jersey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Wayne

Doktor psychologii w psychologii klinicznej (PsyD) Program doktorancki (PsyD) w psychologii klinicznej to program o 96 kredytach oparty na modelu Practitioner-Scholar. Stopień PsyD obejmuje zarówno szkolenie, jak i kurs w praktyce klinicznej i badaniach opartych na założeniu, że praktyka kliniczna i badania mogą pomóc w wzajemnym informowaniu się i wzmacnianiu. Ponieważ PsyD jest bardziej zorientowanym na praktykę, kładziemy nacisk na rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji, z których psychologowie korzystają w praktyce klinicznej. Nasz program doktorancki jest zbudowany na fundamencie ponad dekady absolwentów studiów magisterskich, z których wielu jest teraz aktywnymi klinicystami, nauczycielami, przełożonymi i doktorantami.

Phd w zakresie zrównoważonego rozwoju i dyplomacji

EUCLID (Euclid University)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Washington Gambia Gambia Online + 3 więcej

EUCLID DSDD (doktorant ds. Zrównoważonego rozwoju i dyplomacji) jest dystansem, programem studiów zagranicznych.

Ph.D. w politologii

Boston College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Boston

Oferta kursu wydziału jest podzielona na cztery dziedziny: teorię polityczną, politykę amerykańską, politykę międzynarodową i politykę porównawczą.

Ph.D. w psychologii ogólnej z naciskiem na integrację technologii, uczenia się i psychologii

Grand Canyon University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Program przygotowuje osoby do zaangażowania się w wiedzę i umiejętności w zakresie poznawania i nauczania w zastosowanych ustawieniach nauczania i / lub prowadzenia badań psychologicznych w biznesie, administracji lub uczelniach.

Doctor of Christian Counselling (online)

Christian Leadership University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Cheektowaga

Czy jesteś pewien, że zaspokajasz głębokie potrzeby swoich klientów, czy czasem czujesz, że po prostu nakładasz Band-Aids, aby pokryć ropiejące rany? Czy nie chciałbyś wiedzieć, że Twoi klienci zostali oczyszczeni i uzdrowieni, doświadczając miłosnego dotyku i współczujących słów Cudownego Doradcy, Który sam może dotknąć tych najgłębszych miejsc? Jeśli tak, to doktorat z chrześcijańskiego doradztwa z Christian Leadership University jest dokładnie tym, czego szukałeś.