PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Nauki rolnicze Japonia - programów Nauki rolnicze Japonia Nauki rolnicze

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studenci, którzy chcą pracować na ziemi i gleby w różnych pojemnościach może chcesz wziąć lekcje nauki rolniczej. Obszar ten obejmuje szeroki zakres tematów, takich jak nauki żywności i gleby, a także opieki nad zwierzętami.

Japonia jest jednym z wysoce zintegrowanych systemów szkolnictwa wyższego w Azji. Japans podejście do nauki i technologii jest wysoko oceniana przez to ich poziom wykształcenia bardzo zorganizowany od dzieciństwa do podstawowej poprzez wtórne do wyższych poziomów. Z 126.000.000 ludzi żyjących w Japonii ma kultury bogate środowisko. Greater Tokyo obszar wielkości obszar metropolitalny w świecie, z ponad 30 mln mieszkańców.

Studia niestacjonarne PhD Japonia - Weź studia niestacjonarne PhD Japonia. Wszystkie studia niestacjonarne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki rolnicze, Japonia Filter

Stany szkoły absolwent nauk rolniczych, Iwate University (PhD)

Hirosaki University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

„Stany Graduate School Nauk Rolniczych, Iwate University. (PhD)”organizowany jest na podstawie trzech Kursów Mistrzowskich (rolnictwo lub Rolnictwa i Life Science) Hirosaki Un ...

Czytaj więcej