PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Nauki rolnicze Azja - Nauki rolnicze programów Nauki rolnicze w Azja

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

nauka rolnicza obejmuje szeroki obszar zagadnień, a zajęcia mogą być podejmowane w szkołach na całym świecie. Tematyka obejmuje nauki o żywności, rolnictwa, techniki leśnej, Agroekologia, weterynaria, bioinżynieria, technologie przyrody i nauki upraw.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia niestacjonarne Nauki rolnicze Azja - Weź Nauki rolnicze Azja. Wszystkie studia niestacjonarne Nauki rolnicze program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki rolnicze, Azja Filter

Stany szkoły absolwent nauk rolniczych, Iwate University (PhD)

Hirosaki University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

„Stany Graduate School Nauk Rolniczych, Iwate University. (PhD)”organizowany jest na podstawie trzech Kursów Mistrzowskich (rolnictwo lub Rolnictwa i Life Science) Hirosaki Un ...

Czytaj więcej