PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Stany Zjednoczone - programów Nauki prawne Stany Zjednoczone Nauki prawne

Nauki prawne Stany Zjednoczone - programów Nauki prawne Stany Zjednoczone Nauki prawne

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Prawo i przepisy są zestawy reguł i wytycznych stworzonych przez ludzi, których należy przestrzegać przez innych ludzi. Podziały w tej dziedzinie obejmują wszystko od międzynarodowych stosunków rządowych do zapewnienia odpowiednich praktyk biznesowych.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Nauki prawne Stany Zjednoczone - Weź Nauki prawne Stany Zjednoczone. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Nauki prawne, Stany Zjednoczone

Lekarz filozofii (f.d.) kierownictwo edukacyjne, polityka i prawo

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 8 lat August 2019 Stany Zjednoczone Montgomery

Doktoranckie Program w Educational Leadership, polityki i prawa przygotuje profesjonalnych wychowawców być częścią awangardy poprzez dwudziestym pierwszym wieku. Te wychowawcy będą wyposażone w: niezbędnej wiedzy na ich temat; zrozumienie naszej różnorodnej kultury; umiejętności technologiczne; umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji i wdrażania zmian; oraz zdolność do zapewnienia sprawiedliwego i etyczny, dokładne i znaczące edukację dla swoich studentów.


Doktorat z zakresu polityki publicznej i administracji

Walden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat August 2019 Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

Z doktoratem w Public Policy and Administration z Walden, możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu trwałych rozwiązań problemów, przed którymi stoją Stany Zjednoczone i narody na całym świecie.


Doktorat z zakresu spraw publicznych

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 8 lat August 2019 Stany Zjednoczone Columbia + 1 więcej

Doktoranci współpracują z wydziałem Truman School reprezentującym szeroką wiedzę, w tym zarządzanie, prawo i politykę publiczną; polityka dotycząca dzieci; Polityka edukacji; i polityka społeczna.