PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Słowacja - programów Nauki prawne Słowacja Nauki prawne

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

W zależności od preferencji własnych, stając się specjalistą w prawa i przepisów może prowadzić jeden do wielu różnych podziałów. Wśród najbardziej popularnych z tych specjalnościach, prawo handlowe, teorii regulacji i stosunków międzynarodowych.

Słowacja to państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Liczy ponad pięć milionów ludzi. Główne powody do odwiedzenia Słowacji są jej naturalne piękno, żywy historia i ogromne możliwości dla relaksu. Słowacy są przyjazne i spokojne osoby żyjące w wolnym demokratycznym państwie. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Nauki prawne Słowacja - Weź Nauki prawne Słowacja. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki prawne, Słowacja Filter

Doktor filozofii w prawie międzynarodowym

Pan-European University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Słowacja Bratislava

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i / lub czteroletnim studium w formie zewnętrznej.