PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Oceanii - Nauki prawne programów Nauki prawne w Oceanii

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

W celu prowadzenia ludzi we właściwym kierunku, systemy prawne i regulacje są ustalone. Kontekst, w którym stosowane są takie wytyczne obejmuje wszystko, począwszy od systemów edukacyjnych dla branży restauracyjnej do polityki międzynarodowej.

Oceania znany również jako oceanica jest regionem skupione na wyspach tropikalnych Oceanu Spokojnego. [4] Opinie o tym, co stanowi zakres Oceania od trzech podregionów Melanezji, Mikronezji i Polinezji [5], szerzej, cała regionu wyspiarskiego między Azji i obu Ameryk, w tym w Australii i Archipelagu Malajskiego.

Nauki prawne Oceanii - Weź Nauki prawne Oceanii. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki prawne, Oceanii Filter

DOKTOR FILOZOFII

Bond University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 208 tygodnie Styczeń 2020 Australia Robina

Doktor filozofii dostarcza z doświadczeniem badawczym, jak i uniwersalnych umiejętności, które przygotuje Cię na obu karier akademickich i wykonawczych w akademiach, nauki i przemysłu.