PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Hongkong - programów Nauki prawne Hongkong Nauki prawne

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Jak ludzie na całym świecie stają się coraz bardziej ze sobą połączone, skutki prawa i regulacjami dotrzeć dalej niż kiedykolwiek. Dlatego ci, którzy chcą wejść do tej dziedzinie prawnej często uprawiać doświadczenie w badaniach międzynarodowych.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Nauki prawne Hongkong - Weź Nauki prawne Hongkong. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki prawne, Hongkong Filter

Doktorat z zakresu polityki publicznej

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program doktorancki w dziedzinie polityki publicznej zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu badań nad polityką publiczną akademickich wybitnych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie badań politycznych i nauczania.