PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Cypr - programów Nauki prawne Cypr Nauki prawne

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Jak ludzie na całym świecie stają się coraz bardziej ze sobą połączone, skutki prawa i regulacjami dotrzeć dalej niż kiedykolwiek. Dlatego ci, którzy chcą wejść do tej dziedzinie prawnej często uprawiać doświadczenie w badaniach międzynarodowych.

Cypr ma dotowane a studenci z dziećmi wyższe wykształcenie. Ma trzy publiczne i cztery prywatne uczelnie. Uniwersytety rządowe są University of Cyprus, Open University of Cyprus i Cypr University of Technology. Kraj ma międzynarodową społeczność więc bariera językowa nie może być wyzwaniem dla uczniów.

Nauki prawne Cypr - Weź Nauki prawne Cypr. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki prawne, Cypr Filter

Doktor z kryminologii

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat Wrzesień 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem studiów doktoranckich jest zapewnienie uczniom spójnego i ambitnego pod względem intelektualnym stopnia, który przygotowuje ich do prowadzenia badań wśród wielu aspektów kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w zależności od indywidualnych zainteresowań i obszarów specjalizacji.