PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Azji - Nauki prawne programów Nauki prawne w Azji

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Z dziedziny prawa i regulacjami prowadzącego różne aspekty życia jest ogromna. Ci, którzy w nią zagłębić zazwyczaj znaleźć jakiś specjalizacji, o których są pasjonatami, takich jak teoria regulacyjnej i własności intelektualnej.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Nauki prawne Azji - Weź Nauki prawne Azji. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki prawne, Azji Filter

Doktor z kryminologii

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat Wrzesień 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem studiów doktoranckich jest zapewnienie uczniom spójnego i ambitnego pod względem intelektualnym stopnia, który przygotowuje ich do prowadzenia badań wśród wielu aspektów kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w zależności od indywidualnych zainteresowań i obszarów specjalizacji.

Doktorat z zakresu polityki publicznej

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Program doktorancki w dziedzinie polityki publicznej zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu badań nad polityką publiczną akademickich wybitnych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie badań politycznych i nauczania.