PHDSTUDIES.PL

Nauki prawne Australia - programów Nauki prawne Australia Nauki prawne

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Z dziedziny prawa i regulacjami prowadzącego różne aspekty życia jest ogromna. Ci, którzy w nią zagłębić zazwyczaj znaleźć jakiś specjalizacji, o których są pasjonatami, takich jak teoria regulacyjnej i własności intelektualnej.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Nauki prawne Australia - Weź Nauki prawne Australia. Wszystkie Nauki prawne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki prawne, Australia Filter

DOKTOR FILOZOFII

Bond University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 208 tygodnie Styczeń 2020 Australia Robina

Doktor filozofii dostarcza z doświadczeniem badawczym, jak i uniwersalnych umiejętności, które przygotuje Cię na obu karier akademickich i wykonawczych w akademiach, nauki i przemysłu.