close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Muzeologia, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat oznacza doktorat z filozofii i jest to stopień zaawansowany dla studentów, którzy chcą uczyć się na najwyższym poziomie akademickim. Stopień ten zazwyczaj obejmuje niezależne badania nad konkretnym przedmiotem i prowadzi do rozprawy. Czym jest doktorat z muzeologii? Ten podyplomowy przedmiot jest czasami określany jako studia muzealne, i eksploruje wewnętrzne funkcjonowanie m… Czytaj więcej

Doktorat oznacza doktorat z filozofii i jest to stopień zaawansowany dla studentów, którzy chcą uczyć się na najwyższym poziomie akademickim. Stopień ten zazwyczaj obejmuje niezależne badania nad konkretnym przedmiotem i prowadzi do rozprawy.

Czym jest doktorat z muzeologii? Ten podyplomowy przedmiot jest czasami określany jako studia muzealne, i eksploruje wewnętrzne funkcjonowanie muzeów we wszystkich aspektach. Studenci na tym kierunku mogą uczyć się umiejętności zarządzania, marketingu, komunikacji i konserwacji związanych z muzeami, aby zrozumieć każdy element muzeów i ich funkcjonowanie. Na tym doktoracie studenci realizują bardziej teoretyczne i oparte na badaniach badania muzeów i mogą badać bardziej skoncentrowane tematy, takie jak polityka kulturalna, studia etniczne, antropologia, archeologia i inne.

Studenci z wykształceniem w dziedzinie muzeologii często zyskują przydatny zestaw umiejętności zawodowych i osobistych. Uczniowie ci są wysoce zorganizowani i mają imponujące umiejętności komunikacyjne. Mogą również zdobyć szeroką wiedzę kulturalną i historyczną.

Koszt uzyskania stopnia doktora jest różny w zależności od rodzaju programu i czasu potrzebnego do jego ukończenia. Uczniowie powinni skontaktować się z uniwersytetami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o nauczaniu.

Opieka i funkcje muzeum są złożone i wymagają wielu wykwalifikowanych naukowców do utrzymania. Oznacza to, że istnieje wiele różnych karier muzealnych, do których student może się zwrócić. Wielu studentów staje się kuratorami lub archiwistami i dokłada starań, aby zdobyć i zachować ważne historyczne dokumenty i materiały. Uczniowie mogą pracować za kulisami lub prowadzić warsztaty i prezentacje dla publiczności lub innych uczonych. Posiadając stopień doktora, studenci mogą rozważyć pracę na poziomie akademickim jako profesorowie muzealnictwa na uniwersytecie lub w college'u.

Istnieje wiele programów doktoranckich dostępnych na całym świecie w różnych przedmiotach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
St. Petersburg State Institute For Culture
Sankt Petersburg, Rosja

Rodzaje działalności zawodowej: działalność badawcza w zakresie kulturoznawstwa i informacja dokumentalna w kierunku (profilu) programu; działalność dydaktyczna w zakresie pro ... +

Rodzaje działalności zawodowej: działalność badawcza w zakresie kulturoznawstwa i informacja dokumentalna w kierunku (profilu) programu; działalność dydaktyczna w zakresie programów edukacyjnych szkolnictwa wyższego; działalność ekspercka w dziedzinie kultury; działalność edukacyjno-wychowawcza w zakresie kultury. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 4 lat(a)
Rosyjski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów