PHDSTUDIES

Programy Moda, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii (PhD) jest najwyższy poziom edukacji można osiągnąć. Program ten stopień może być zakończona w około dwóch do czterech lat. Studenci muszą też uzyskał tytuł licencjata i magistra przed rozpoczęciem ich stopień doktora, choć niektóre szkoły oferują programy zarobić magistra i doktorat w tym samym czasie.

Co to jest doktor Moda? W ramach studiów doktoranckich, studenci projektowania mody dowiedzieć się o odzieży, tekstyliów, marketingu konsumenckiego i ekonomii w celu przygotowania ich do kariery w świecie mody. Studenci mogą również badać aspekty nauczania mody w celu przygotowania się do kariery jako profesor lub instruktora. Wiele instytucji wymaga rozprawę być zakończone przed udzieleniem tego stopnia.

Może to być korzystne, aby uzyskać stopień naukowy doktora w modzie, jak studenci otrzymują praktyczne na temat edukacji z doświadczonych instruktorów, zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę poprzez praktykę i przewodnikiem, a absolwent studiów z przewagi konkurencyjnej. Może to również prowadzić do wyższych zarobków przez całe życie i zapewniają ogromną ilość kariery i rozwoju osobistego.

Koszt zdobywając doktorat z Moda może być bardzo różna dla każdego ucznia, szkoły i programu. Aby osób do przygotowania się do kosztów ich kształcenia, uczniowie są zachęcani do rozmawiać bezpośrednio z ich potencjalnych szkół i poprosić o aktualne informacje dotyczące kosztów czesnego i innych ewentualnych opłat.

Osoby, które kończą z doktoratem w modzie można znaleźć kariery jako dyrektorów merchandisingowych dla dużych sklepów i marek odzieżowych, jak prezesi firm projektowanie odzieży, lub dyrektorów do merchandisingu i tekstylnych firm.Absolwenci z tytułem doktora w modzie można także powrócić do środowiska akademickiego i dołącz do wydziału w instytucji wyższego nauczania, prowadzi zajęcia w modzie, odzieży i marketingu.

Jeśli chcesz do dalszej kariery i edukacji, możesz zacząć od zarabiać stopień doktora w modzie dzisiaj. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

 

2 Wyniki z Moda Filter

Doktorat w inżynierii tekstylnej

Technical University of Liberec
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci tego doktoratu program posiada głęboką wiedzę na temat ich specjalizacji, co umożliwia twórczą i naukową pracę. Rozwiną umiejętności komunikacyjne i będą mogli jasn ...

Czytaj więcej

Dalian Polytechnic University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Chiński
Ośrodek kształcenia

Chiński Stypendium rządu: Według "Działania rządu chińskiego Stypendialnego status" Dalian Rząd Miejska Stypendium: 15,000RMB / rok DPU drugiej klasy Stypendium: 2,000RMB / ro ...

Czytaj więcej