Moda Portugalia - programów Moda Portugalia Moda

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu. Moda programy mogą pomóc osobom rozwijać swoje unikalne i różne estetyki i wizje i pomagać i… Czytaj więcej

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Moda programy mogą pomóc osobom rozwijać swoje unikalne i różne estetyki i wizje i pomagać im, aby włączyć je do kreatywnych i innowacyjnych projektów mody. Trendy mogą być pokryte, jak również różnych tematów w branży mody.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Moda Portugalia - Weź Moda Portugalia. Wszystkie Moda i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Universidade do Minho - Escola de Engenharia
Guimaraes, Portugal + 1 Więcej

Studia doktoranckie w zakresie projektowania mody

Studia doktoranckie w zakresie projektowania mody Pokaż mniej
Doktorat
01 October 2020
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
04 September 2015
Język angielski, Portuguese
Stacjonarne