$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Media cyfrowe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii (PhD) reprezentuje zaawansowane osiągnięcia w nauce i badaniach. Podstawowym warunkiem każdego programu jest stopień podstawowy w dziedzinie zainteresowań. Co to jest doktorat w mediach cyfrowych? Fundamentalne zajęcia z zakresu badań i teorii mediów są podejmowane przez większość doktorantów. Uczeni pracują z różnymi aspektami projektowania, technologii i kultur… Czytaj więcej

Doktor filozofii (PhD) reprezentuje zaawansowane osiągnięcia w nauce i badaniach. Podstawowym warunkiem każdego programu jest stopień podstawowy w dziedzinie zainteresowań.

Co to jest doktorat w mediach cyfrowych? Fundamentalne zajęcia z zakresu badań i teorii mediów są podejmowane przez większość doktorantów. Uczeni pracują z różnymi aspektami projektowania, technologii i kultury. Niektóre programy wymagają również historii mediów lub technologii jako części ich obciążenia kursowego. Po dyskusji z opiekunem uczniowie dostosowują swoje zajęcia do swoich zainteresowań i rozprawy lub tezy. Dodatkowo, niektórzy uczniowie będą musieli mieć mniejsze i / lub portfolio oprócz ich rozprawy lub pracy. Zazwyczaj programy kończą się w ciągu trzech do czterech lat, zarówno w kraju, jak i za granicą, a większość z nich wymaga czasu w kampusie.

Z obecną zależnością od technologii, cyfrowe umiejętności multimedialne docierają do wielu branż i cieszą się życiem od mediów społecznościowych po projektowanie stron internetowych. Krytyczne i twórcze myślenie to umiejętność przejścia poza pracę, badania i edukację oraz życie osobiste i społeczności absolwentów.

Ze względu na różne koszty związane z uzyskaniem tytułu doktora i różnymi programami, badania należy przeprowadzić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dobrze jest także poprosić biura przyjęć o pomoc finansową.

Możliwości kariery po doktoracie często znajdują się w szkolnictwie policealnym. Jednak wielu studentów znajduje również zatrudnienie poza środowiskiem akademickim w dywizjach medialnych. Tytuły prac obejmują twórcę treści medialnych, specjalistę ds. Cyfrowych, twórcę nowych mediów, dziennikarzy mobilnych, menedżera mediów społecznościowych i specjalistę ds. Mediów transmedialnych. Zatrudnienie można znaleźć w różnych branżach, w tym w telekomunikacji, usługach radiowych i telewizyjnych, reklamie, public relations, projektowaniu graficznym, publikacjach komputerowych, administracji lokalnej, fotografii, szkoleniach wyższych i wielu innych.

Programy doktoranckie oferowane są zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym, online i na terenie kampusu. Aby kontynuować, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of California Santa Cruz Division of the Arts
Santa Cruz, Stany Zjednoczone

Ph.D. Program w filmie i mediach cyfrowych rzuca wyzwanie tradycyjnie pojmowanym granicom między praktyką twórczą i krytyczną. Program umożliwia potencjalny dialog między prak ... +

Ph.D. Program w filmie i mediach cyfrowych rzuca wyzwanie tradycyjnie pojmowanym granicom między praktyką twórczą i krytyczną. Program umożliwia potencjalny dialog między praktyką twórczą a wiedzą teoretyczną jako pokrewnymi formami pracy intelektualnej. -
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia