PHDSTUDIES

Mechatronika Botswana - programów Mechatronika Botswana Mechatronika

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Kariera, które zatrudniają osoby z doświadczeniem mechatroniki obejmują Aerospace, medycznej, produktów konsumenckich, samochodowych, oraz w przemyśle wytwórczym. Obowiązki w tych sektorach mogą obejmować rozwój produktu, zespół kierowany projektowania i budowy maszyn.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Mechatronika Botswana - Weź Mechatronika Botswana. Wszystkie Mechatronika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Mechatronika, Botswana Filter

Doktorat Mechatronika

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci są oczekiwani, dzięki badaniom, specjalizować się i konfigurować i przeprowadzać eksperymenty różnych wyrafinowań.

Czytaj więcej