$close

Filtry

Zobacz wyniki

Materiałoznawstwo Knoxville - programów Materiałoznawstwo Knoxville Materiałoznawstwo, Knoxville

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy. Naukowcy w dziedzinie badań naukowych i rozwoju nowych materiałów sposoby, aby zasoby wykorzystywane… Czytaj więcej

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Naukowcy w dziedzinie badań naukowych i rozwoju nowych materiałów sposoby, aby zasoby wykorzystywane na całym świecie. Z Multidyscyplinarna podejścia, które obejmuje inżynierii, projektowania oraz nauk stosowanych, uczniowie mogą przygotować się do kariery, zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miasta Knoxville jest domem dla dużej społeczności 178.000 mieszkańców. Jest to trzeci co do wielkości stan Tennessee miasto obejmujący kampus flagowy University of Tennessee, który oferuje ponad 300 programów. Ma też kilka innych szkół wyższych w ramach.

Materiałoznawstwo Knoxville - Weź PhD Knoxville. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
The University of Tennessee - Tickle College of Engineering
Knoxville, Stany Zjednoczone

Wydział Materiałoznawstwa i Inżynierii UT (MSE) oferuje stopień doktora w dziedzinie inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej ze stężeniami w materiałach, metalurgii, ... +

Wydział Materiałoznawstwa i Inżynierii UT (MSE) oferuje stopień doktora w dziedzinie inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej ze stężeniami w materiałach, metalurgii, polimerach, nanomateriałach, biomateriałach oraz naukach i inżynierii energetycznej. Nasz program dla absolwentów jest tak różnorodny, jak dziedzina, którą obejmuje. Nauka o materiałach i inżynieria to prawdziwie interdyscyplinarny przedmiot obejmujący tradycyjne dyscypliny inżynierii, nauki fizyczne, a nawet dziedziny nauk przyrodniczych. Wymaga to osób zdolnych i chętnych do przyjęcia szerokiej perspektywy i zdolnych do rozwiązywania problemów interdyscyplinarnych. Nowi absolwenci często pochodzą z innych dyscyplin niż inżynieria materiałowa, nauka o polimerach lub inżynieria metalurgiczna. Studenci z licencjatami z inżynierii chemicznej, mechanicznej lub elektrycznej, a także nauk technicznych i mechaniki lub nauk fizycznych, są szczególnie dobrze przygotowani do programu. Studenci fizyki i chemii, w szczególności fizyki materii skondensowanej i chemii fizycznej, są silnie zachęcani do kontynuowania kariery w materiałoznawstwie i inżynierii. Od żadnego studenta nie oczekuje się posiadania doświadczenia we wszystkich obszarach tematycznych, a kursy są tak skonstruowane, aby dostosować je do różnych środowisk. Nasi absolwenci cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w USA, jak i za granicą. Znaczna liczba szanowanych w całym kraju korporacji uważa UT za „uczelnię docelową” do zatrudniania nowych inżynierów. Wielu naszych absolwentów awansowało na najwyższe stanowiska w przemyśle, rządzie i środowisku akademickim. Stopień inżyniera z UT stanowi doskonałą podstawę do udanej kariery. Nasze badania Wydział Inżynierii Materiałowej UT ma na celu stać się światowej klasy placówką dla najnowszych osiągnięć technologicznych w następujących obszarach badawczych: Materiały do zastosowań energetycznych Zaawansowane materiały konstrukcyjne Materiały elektroniczne, optyczne i magnetyczne Nanomateriały Informatyka o materiałach Polimer i biomateriały -
Doktorat
Studia dzienne
3 - 5 lat(a)
Język angielski
25 Sie 2022
Ośrodek kształcenia