PHDSTUDIES

Materiałoznawstwo Tajwan - programów Materiałoznawstwo Tajwan Materiałoznawstwo

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Pole inżynierii materiałowej łączy dyscyplin, w tym inżynierii, chemii, biochemii i innych technologii, w celu badania i rozwój nowych materiałów do zastosowania w przemyśle. Ten wzrost pola przygotowuje studentów do pracy na rzecz rozwiązywania problemów w skali globalnej, jak zasoby naturalne stają się zagrożone.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Materiałoznawstwo Tajwan - Weź Materiałoznawstwo Tajwan. Wszystkie Materiałoznawstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Materiałoznawstwo, Tajwan Filter

Doktorat z inżynierii chemicznej i materiałowej

中央大學
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dział oferuje program o szerokim spektrum kursów, jednoznacznie łączących rdzeń szkolenia inżynierii chemicznej z podstawową znajomością materiałów Nauka / Inżynieria i dodatk ...

Czytaj więcej

Doktorat z inżynierii materiałowej i inżynierii

中央大學
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Instytut Inżynierii Materiałowej (Imse) została założona w sierpniu 2005 roku, a obecnie oferuje zarówno programów magisterskich oraz doktoranckich.

Czytaj więcej