PHDSTUDIES

Programy Lotnictwo cywilne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest najwyższym stopniem, jaki możesz osiągnąć w danym temacie. W zależności od kontekstu ukończenie tego procesu może zająć od czterech do siedmiu lat, przy czym niektóre przedmioty trwają nawet dłużej.

Dokładniej, co to jest doktorat w lotnictwie cywilnym? Ten stopień ma na celu uzbrojenie w umiejętności kognitywnego badania, aby rozwinąć dziedzinę lotnictwa. Na tym polu znajduje się kilka poddziedzin, w tym operacje, bezpieczeństwo lotnicze, czynniki ludzkie i interdyscyplinarne. Ze względu na techniczny charakter tych subfieldów, doktorat lotniczy wymaga więcej pracy niż większość, z obciążeniem kursu zazwyczaj dwoma lub więcej kursami na semestr. Twoje badania i zajęcia będą ściśle monitorowane przez doradcę, który pomoże ci poprowadzić Cię do tematu pracy magisterskiej.

Podczas tego programu doktoranckiego możesz uczyć się umiejętności przydatnych w życiu codziennym. Należą do nich organizacja, specjalna świadomość i determinacja. Dzięki tym umiejętnościom można zaoszczędzić czas, być bardziej świadomym potencjalnych kolizji i mieć zarówno energię, jak i napęd do rozwiązywania złożonych problemów.

Budżetowanie na doktorat wymaga wiedzy na temat rodzaju pomocy finansowej, jaką możesz zarobić. Ponieważ ten stopień wymaga studiów w pełnym wymiarze czasu, może być niemożliwe posiadanie pracy w tym samym czasie. Stypendium lub stypendium może pomóc w pokryciu kosztów książki, czesnego i innych opłat.

Posiadając tytuł doktora, jesteś wysoko wykwalifikowany i posiadasz wiedzę na temat wielu miejsc pracy w lotnictwie. Powszechne jest kontynuowanie badań po ukończeniu doktora, jako części zespołu badawczo-rozwojowego lub w środowisku akademickim. Niektóre tytuły pracy w branży można wyszukiwać w celu uwzględnienia koordynatora operacji na lotnisku, kierownika projektu lotniczego, starszego inżyniera i inżyniera budownictwa personelu. Zdobycie tytułu doktora może być również przydatne w uzyskaniu awansu lub podniesieniu obecnej pracy.

Istnieje wiele szkół, które oferują doktorat z lotnictwa cywilnego, więc możesz zawęzić wyszukiwanie, biorąc pod uwagę, jakie czynniki są dla Ciebie najważniejsze. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Lotnictwo cywilne Filter

Doktorat z lotnictwa

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat studenci lotnictwa na uniwersytecie w Saint Louis kończą kurs przed planowanym egzaminem kwalifikacyjnym, który koncentruje się na tematach związanych z kursami i oce ...

Czytaj więcej

PhD w lotnictwie

Singapore Aviation Academy
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;7 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat w lotnictwie jest przygotowanie was poznawczych umiejętności badawczych niezbędnych do rozwiązania poważnych problemów stojących dziedzinie lotnictwa i przejść na dys ...

Czytaj więcej