PHDSTUDIES

Zaoczne Edukacja specjalna Programy, Wyszukaj najlepszy Edukacja specjalna programy tutaj! - Edukacja specjalna

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Szkoła specjalna jest dyscypliną naukową, która koncentruje się na zapewnieniu wsparcia dla uczniów o specjalnych potrzebach. Studenci tej dziedzinie mogą nauczyć się jak radzić sobie z uczniami mającymi behawioralnych, emocjonalnych, społecznych i rozwojowych opóźnień i zapewnić praktyczne na temat edukacji i interwencji.

Zaoczne Edukacja specjalna Programy: Szukaj tutaj programów Edukacja specjalna . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Edukacja specjalna directely, zaoszczędzić czas i kontakt Edukacja specjalna przyjęć tutaj!

2 Wyniki z Edukacja specjalna Filter

Doktorat z edukacji specjalnej

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sierpień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
4 lat(a)
29 Feb 2020
Język angielski
Stacjonarne

Doktorat koncentracja na kształceniu specjalnym ma na celu zapewnienie nauczycielom, administratorom, rodzicom oraz dostawcom usług psychiatrycznych, zdrowotnych lub społeczny ...

Czytaj więcej

Doktorat z edukacji specjalnej

Charles University Faculty of Education
Doktorat
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online

Absolwent programu studiów doktoranckich Kształcenie specjalne jest wyposażone w wiedzę teoretyczną i umiejętności badawcze w zakresie edukacji specjalnej. Absolwent jest przy ...

Czytaj więcej