PHDSTUDIES.PL

Programy Kryminologia, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Ci, którzy już posiadają tytuł licencjata lub magistra, mogą podjąć decyzję o powrocie do środowiska akademickiego i kontynuowaniu studiów doktoranckich. Te stopnie są zorientowane na badania i mają na celu dostarczenie absolwentom specjalistycznej wiedzy na temat ich kierunku studiów.

Co to jest doktorat z kryminologii? Większość studiów doktoranckich w zakresie kryminologii ma na celu tworzenie akademickich naukowców i liderów z ogromną wiedzą na temat polityki prawnej i jej zastosowania w różnych ustawieniach. Studenci mogą brać udział w kursach dotyczących teorii sprawiedliwości, zachowania prawa, organizacji sprawiedliwości i administracji, polityki przestępczości i przestępczości, statystyk i metod badawczych. Oprócz podejmowania zajęć, studenci kryminologii mogą również spędzić znaczną ilość czasu na prowadzenie badań.

Podczas studiów doktoranckich z kryminologii studenci mogą stać się naukowcami akademickimi w swojej dziedzinie, co może zapewnić im wiarygodność badawczą. Uczniowie mogą również nauczyć się, jak wprowadzać zmiany w polityce i doskonalić umiejętności zarządzania, co może im pomóc w osiągnięciu prawdziwego sukcesu zawodowego.

Czas potrzebny na ukończenie studiów doktoranckich z zakresu kryminologii może wpłynąć na wysokość kosztów uzyskania tego stopnia. Inne czynniki, takie jak to, czy program odbywa się osobiście lub online, a także stawka czesnego pobierana przez szkołę, mogą mieć wpływ na całkowity koszt.

Ci, którzy zdobywają doktorat z kryminologii, mogą pracować w różnych dziedzinach. Na przykład osoby z tym stopniem mogą przejść do kariery związanej z dochodzeniami lub korektami kryminalnymi, pracując jako agent organów ścigania lub naukowiec kryminalistyki. Osoby z tym stopniem mogą również zdobyć karierę w rządach, konsultacjach, badaniach, tworzeniu polityki lub środowiskach akademickich, pracując jako doradcy, prawnicy, naukowcy i profesorowie. Ponadto niektórzy, którzy posiadają ten stopień, mogą zdecydować się na kandydowanie na urząd publiczny jako wybrany urzędnik, podczas gdy inni mogą podjąć decyzję o pracy dla organizacji publicznej lub prywatnej

Doktor z kryminologii może prowadzić do ekscytujących doświadczeń dla absolwentów. Online zajęć zapewnia możliwości dla osób z pracy lub w inny sposób zajęty życia. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

1 Wyniki z Kryminologia Filter

Doktor z kryminologii

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat Wrzesień 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem studiów doktoranckich jest zapewnienie uczniom spójnego i ambitnego pod względem intelektualnym stopnia, który przygotowuje ich do prowadzenia badań wśród wielu aspektów kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w zależności od indywidualnych zainteresowań i obszarów specjalizacji.