PHDSTUDIES.PL

Kryminologia Azji - Kryminologia programów Kryminologia w Azji

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Kryminologia jest obszarem badań koncentrującym się na przyczynach, konsekwencjach i zapobieganiu zachowaniom przestępczym. Jest to szczególnie przydatne dla członków organów ścigania, takich jak detektywi, policjanci, strażnicy i sędziowie.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kryminologia Azji - Weź Kryminologia Azji. Wszystkie Kryminologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Kryminologia, Azji Filter

Doktor z kryminologii

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat Wrzesień 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Celem studiów doktoranckich jest zapewnienie uczniom spójnego i ambitnego pod względem intelektualnym stopnia, który przygotowuje ich do prowadzenia badań wśród wielu aspektów kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w zależności od indywidualnych zainteresowań i obszarów specjalizacji.