$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Koreański, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

  Eksperci przedmiotu mogą posiadać doktoraty. Te stopnie są najwyższą kwalifikacją w przedmiotach akademickich i obejmują specjalistyczne zajęcia i badania ukierunkowane na publikację. Absolwenci powinni być przygotowani do wniesienia znacznego wkładu w dyscyplinę. Czym jest doktorat w języku koreańskim? Ten stopień obejmuje szczegółowe badanie języka koreańskiego. Większ… Czytaj więcej

Eksperci przedmiotu mogą posiadać doktoraty. Te stopnie są najwyższą kwalifikacją w przedmiotach akademickich i obejmują specjalistyczne zajęcia i badania ukierunkowane na publikację. Absolwenci powinni być przygotowani do wniesienia znacznego wkładu w dyscyplinę.

Czym jest doktorat w języku koreańskim? Ten stopień obejmuje szczegółowe badanie języka koreańskiego. Większość doktorantów z tej dziedziny już czytała i mówiła po koreańsku, a podczas studiów licencjackich lub magisterskich mogła brać udział w studiach kulturoznawczych, literackich lub językoznawczych. Studia na poziomie doktoranckim składają się zwykle z zaawansowanej socjolingwistycznej analizy użycia lub tłumaczenia tekstów.

Zaawansowane studia koreańskie zachęcają uczniów do rozwijania umiejętności przydatnych w rozwoju osobistym i zawodowym. Studenci zdobywają wiedzę w zakresie komunikacji, tłumaczenia między językami i metodycznego myślenia, co pozwala im uczestniczyć w międzynarodowych rozmowach na tematy kulturalne i geopolityczne.

Cena doktora zmienia się w zależności od czasu potrzebnego na zdobycie dyplomu i uczelni, do której uczęszcza student. Dobrze jest sprawdzić średni czas trwania nauki i obliczyć całkowity koszt czesnego przy porównywaniu szkół. Finansowanie może być dostępne za pośrednictwem departamentów lub źródeł zewnętrznych, które wspierają zaawansowane studia w tym języku.

Wiele zawodów jest dostępnych dla ekspertów językowych z doktoratem w języku koreańskim. Niezależnie od tego, czy absolwenci pracują w Korei, czy też w koreańskich firmach lub przedstawicielach w innych miejscach, istnieje zapotrzebowanie na doświadczonych tłumaczy potrafiących posługiwać się specjalistycznym i specjalistycznym słownictwem. Posiadacze dyplomów mogą również znaleźć pracę w dyplomacji lub agencjach rządowych jako tłumacze ustnego pisemnego i pisemnego koreańskiego. Wielu absolwentów uczy profesorów na uniwersytetach lub w innych szkołach.

Programy doktoranckie w języku koreańskim są dostępne na całym świecie i online. Uczniowie powinni rozważyć opcje i ustalić, która uczelnia jest najlepszym wyborem do osiągnięcia wyższego stopnia. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
SOAS University of London
Londyn, Wielka Brytania

Departament jest w stanie nadzorować stopnie naukowe doktora habilitowanego i doktora na podstawie badań i pracy magisterskiej na szeroką gamę przedmiotów kulturalnych i język ... +

Departament jest w stanie nadzorować stopnie naukowe doktora habilitowanego i doktora na podstawie badań i pracy magisterskiej na szeroką gamę przedmiotów kulturalnych i językowych. Zamierzający studenci nie powinni czuć się ograniczeni do ograniczania wyboru tematów do wskazanych w stosunku do nazwisk obecnych pracowników (doktoranci pracowali ostatnio nad szeregiem tematów obejmujących japońskie kino, teksty Kabuki, współczesną japońską językoznawstwo i literaturę, Meiji teksty historyczne, językoznawstwo i literatura koreańska, koreański kolonialny i XVIII-wieczna historia). Badania prowadzone na poziomie MPhil i PhD oparte są na materiałach literackich, dokumentalnych i archiwalnych dostępnych w SOAS a także zebranych podczas prac terenowych w Japonii i Korei. -
Magisterskie Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia