$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Komunikacja korporacyjna, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor lub dr filozofia jest stopniem, który jest przyznawany po ukończeniu programu, który często zawiera rozległe badania. Dostępne w różnych dziedzinach, stopień ten zwykle trwa około czterech lat. Co jest doktoratem komunikacji korporacyjnej? Ten program pomaga studentom rozwijać pogłębioną wiedzę i umiejętności badawcze w komunikacji na poziomie korporacyjnym. Niektóre kur… Czytaj więcej

Doktor lub dr filozofia jest stopniem, który jest przyznawany po ukończeniu programu, który często zawiera rozległe badania. Dostępne w różnych dziedzinach, stopień ten zwykle trwa około czterech lat.

Co jest doktoratem komunikacji korporacyjnej? Ten program pomaga studentom rozwijać pogłębioną wiedzę i umiejętności badawcze w komunikacji na poziomie korporacyjnym. Niektóre kursy mogą obejmować prawo komunikacyjne i badania, zachowania organizacyjne, etykę komunikacji, prawo komunikacji i analizę danych. Studenci mogą również skupiać się na konkretnych obszarach, takich jak zarządzanie mediami i programowanie, media społecznościowe, kampanie i komunikacja z zainteresowanymi stronami. Studenci mogą poprawić swoje umiejętności w zakresie metodologii badawczej, które mogą pomóc w profesjonalnych rolach w nieprzewidywalnych sytuacjach komunikacyjnych.

Studenci, którzy osiągnęli ten stopień, korzystają z tego, że rozwijają specjalistyczne umiejętności komunikacyjne, które mogą być korzystne w różnych sytuacjach osobistych i zawodowych. Może także przygotować ich do pracy na wysokim szczeblu, które wymagają zaawansowanej wiedzy i wykształcenia.

Koszt jest często dużym czynnikiem przy wyborze szkoły. Ponieważ czesne i opłaty mogą się znacznie różnić ze względu na lokalizację i reputację szkoły, studenci powinni dokładnie zbadać szkoły i zadzwonić do nich, aby dowiedzieć się o konkretnych wymogach finansowych. Pomoc finansowa może być również dostępna w formie pożyczek, stypendiów lub stypendiów.

Absolwenci z doktoratem komunikacji korporacyjnej są zazwyczaj przygotowani do pracy w różnych karierach. Wiele karier może koncentrować się na publikowaniu planów biznesowych, produktów lub kampanii marketingowych. Absolwenci mogą wybrać się na specjalistów ds. Public relations, menedżerów ds. Marketingu konsumenckiego, menedżerów kampanii politycznych lub menedżerów ds. Oceny konsumentów.Niektóre inne tytuły, które absolwenci mogą kwalifikować się do włączenia technicznych pisarzy, autorów, redaktorów i nauczycieli biznesu.

Jeśli Twoim celem jest komunikacja, rozpocznij naukę doktoranckich szkół. Korzystając z bazy danych, szukaj swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Johannesburg
Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Doktorat z komunikacji korporacyjnej ma na celu rozwinięcie wysoce wyspecjalizowanych i dogłębnych umiejętności teoretycznych, zawodowych i badawczych w dyscyplinach komunikac ... +

Doktorat z komunikacji korporacyjnej ma na celu rozwinięcie wysoce wyspecjalizowanych i dogłębnych umiejętności teoretycznych, zawodowych i badawczych w dyscyplinach komunikacji korporacyjnej i komunikacji. -
Doktorat
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia