close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Komunikacja audiowizualna, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Dostępne są w takich dziedzinach, jak edukacja, psychologia i nauki biologiczne, doktor nauk technicznych, czy doktor nauk filozoficznych, po średnio czterech latach badań i studiów. Oferowane w uniwersytetach na całym świecie, stopień ten często wymaga ostatecznej rozprawy lub tezy do wzajemnego przeglądu. Studenci mogą się zastanawiać, co jest doktoratem komunikacji audiowizualnej… Czytaj więcej

Dostępne są w takich dziedzinach, jak edukacja, psychologia i nauki biologiczne, doktor nauk technicznych, czy doktor nauk filozoficznych, po średnio czterech latach badań i studiów. Oferowane w uniwersytetach na całym świecie, stopień ten często wymaga ostatecznej rozprawy lub tezy do wzajemnego przeglądu.

Studenci mogą się zastanawiać, co jest doktoratem komunikacji audiowizualnej? Ten program zapewnia studentom umiejętności do przeprowadzania eksperckich badań w dziedzinie komunikacji. W zależności od programu uczniowie mogą analizować produkcję, konsumpcję i obieg komunikowania audiowizualnego, aby napisać doktorat. Niektóre z dziedzin, które studenci mogą wybrać do badań to telewizja, wideo, radio, kino i nowe cyfrowe media. Niektórzy mogą również skoncentrować się na tworzeniu komunikacji audiowizualnej.

Studenci, którzy zdobywają wykształcenie wyższe, korzystają na wiele sposobów.Często jest ich więcej możliwości kariery, a czasami wynagrodzenie jest wyższe niż tych, którzy mają tylko licencjat lub stopień magistra.

Wielu studentów dotyczy kosztów uzyskania dyplomu. Ponieważ wiele czynników determinuje czesne, studenci powinni badać różne instytucje i znaleźć taki, który odpowiada ich budżetowi. Niektóre szkoły oferują również stypendia lub inną pomoc finansową, która pomaga opłacić wykształcenie.

Absolwenci z tego zaawansowanego stopnia mogą wybierać spośród różnych karier związanych z komunikacją. Mogą zdecydować się na dalsze badania w dziedzinie badań, rozwijając projekty badawcze dla firm działających w dziedzinie reklamy, komunikacji, telekomunikacji, dziennikarstwa lub komunikacji. Mogą też pracować jako konsultanci dla prywatnych i publicznych instytucji lub pracować w akademikach jako naukowcy lub wykładowcy.

Poświęć trochę czasu na badania i porównanie różnych szkół audiowizualnych.Katalog internetowy jest obszerny i łatwy w obsłudze. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
The University of Akron - Faculty of Civil Engineering
Akron, Stany Zjednoczone

Audiology (Au.D) University of Akron and Kent State University, we współpracy z Cleveland Clinic Foundation, oferuje tytuł doktora audiologii (AuD) na Northeast Ohio Au.D. Kon ... +

Audiology (Au.D) University of Akron and Kent State University, we współpracy z Cleveland Clinic Foundation, oferuje tytuł doktora audiologii (AuD) na Northeast Ohio Au.D. Konsorcjum (NOAC). NOAC łączy mocne atuty dwóch programów uniwersyteckich, które koncentrują się na naukowych i klinicznych podstawach audiologii, z Sekcją Audiologii Cleveland Clinic, aby zapewnić studentom kontakt z szerokością i głębokością audiologii diagnostycznej i rehabilitacyjnej. Naszym celem jest zapewnienie światowej klasy edukacji w dziedzinie audiologii. -
Doktorat
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia