close

Filtry

Zobacz wyniki

Kompozycja Stany Zjednoczone - programów Kompozycja Stany Zjednoczone Kompozycja

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu. Osoby artystycznych i tych, którzy są zaangażowani w muzyce może mieć interes w studiuje kompozycję. W tej dziedzinie, studenci uczą się pisać, komponować i tworzyć swoje własne orygina… Czytaj więcej

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Osoby artystycznych i tych, którzy są zaangażowani w muzyce może mieć interes w studiuje kompozycję. W tej dziedzinie, studenci uczą się pisać, komponować i tworzyć swoje własne oryginalne utwory muzyczne, a także rozwijać swoje talenty twórcze w innych przedsięwzięciach muzycznych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kompozycja Stany Zjednoczone - Weź Kompozycja Stany Zjednoczone. Wszystkie Kompozycja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Five Towns College
Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Program przeznaczony jest do brać 2 lata. Z tych, którzy ukończyli program w latach 2012-2013, *% wykończone 2

Program przeznaczony jest do brać 2 lata. Z tych, którzy ukończyli program w latach 2012-2013, *% wykończone 2 -
Doktorat
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami